İlham Verici Anne Blogu Örnekleri ve Bazı Öneriler

Nis 2, 2024 | Blog Yazarlığı

Hamileliği atlatmak hakkında paylaşımlar yapmak isteyen bir anne adayı mısınız? Ya da belki çocuklarınız var ve onları nasıl oyalayacağınızı tam olarak biliyorsunuz?

İster birinci ister ikinci grubun bir parçası olun ve annelik hikayenizin paylaşmaya değer olduğunu düşünüyorsanız kendi anne blogunuzu başlatmanın tam zamanı.

Bununla birlikte, annelikle ilgili ne kadar zorlayıcı soru yanıtlarsanız yanıtlayın, bunu doğru bir sistematikle yapmazsanız bunun pek bir önemi olmayacaktır. Doğru örnekleri takip ederek, bu bilmecede kolayca ustalaşabilir ve oradaki en iyi anne blogculardan biri olabilirsiniz.

Bu makalede, ilham alabileceğiniz en yüksek puanlı anne bloglarından bazılarını toparladım, bu yüzden onları bu kadar harika yapan şeyin ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. Bunu bir nevi rakip analizi olarak tanımlamak mümkündür.

Hamilelik, doğum sonrası yaşam, bebek bakımı, yeni yürümeye başlayan çocuklar ile birlikte yemek, seyahat, iş, yaşam tarzı ve daha fazlası hakkında değerli bilgiler sunan bir çok web sitesi mevcut; niş bir alan bulabilir veya listemizden faydalanabilirsiniz.

Honest Mom

Vicki Broadbent, ödüllü bir blog yazarı, TV yayıncısı ve ebeveynlik uzmanı. Tüm dünyada satılan kitabında ebeveynlik ve annenin yaşam tarzıyla ilgili tavsiyelerini paylaştı. Ayrıca, makaleleri İngiltere’de ve yurtdışında çok sayıda medya kanalında yayınlandı.

Ebeveynlik, yaşam tarzı, yemek konularında yazıyor. Ana gelir kaynağı kitap işbirlikleri. Feminist bir oğul nasıl yetiştirilir yazısı en çok okunan içerikmiş.

Modern Aileniz

Becky, ailesinin ziyaret etmek isteyeceği bir ev inşa etmeye kendini adamış dört çocuklu bir anne. Sitesinde annelik ve evlilikle ilgili hikayelerin yanı sıra para tasarrufu sağlayan ipuçları, ev organizasyonu fikirleri, tarifler ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Aileyi Koruyun

Hamilelik, bebek bakımı ve ilgili diğer başlıklarla ilgili kişisel deneyimlerinden bahseden anne blogcuları arasındaki arkadaşımız Jamie, aile yolculuğu olarak evlat edinmeyi veya bakıcılığı seçenlere odaklanıyor.

Annelik

Bu platform, birçok farklı anne, anne adayı ve çeşitli ebeveynlik uzmanlarından hikayeler içeriyor. Kapsamlı bir tasarım ve ilgi çekici konuların yanı sıra geniş bir sosyal medya takipçisi olan mükemmel bir anne blogu. En popüler gönderileri: “40’tan Sonra Hamile Kalmak Hakkında İnandığım 5 Yalan”

Modaya Uygun Ev Hanımı

Evet, doğru okudunuz. Beş çocuklu ev hanımı olmak ve aynı zamanda modern olmak da mümkün. Nasıl yapılacağından emin değilseniz, Sarah-Jean blogunda bu konular ve diğer pek çok konuda tavsiyeler sunuyor. Tek çocuk doğurduktan sonra kamyon çarpmışa dönen annelere inat Sarah fit ve modern olmanın nasıl mümkün olabileceğini anlatıyor.

Fırlama Anneler

Bir annenin kendine zaman ayırmasının en kolay yolu, çocuklarını meşgul etmektir. Fikirleriniz tükendiyse, Audrey size yardım eli uzatmaya hazır. Blogunda çocuklarınız için ilginç aktiviteler arayın ve bir kez meşgul olduklarında, kendiniz için bazı güzellik, fitness, moda ve diğer tüyolar için okumaya devam edin.

Ciddi Konular Burada

Daha ciddi konular hakkında bir şeyler arayan anneler, evlilik ve aile terapisti ve dört çocuk annesi Kristen’ın bu blogunu okumalı. Hem biyolojik hem de evlat edinilmiş çocukları olan bir aile olarak, ırk ve din gibi hassas konulara da değinirken, her iki konu hakkında da paylaştıkları çok şey var.

Çözüm

Bu yabancı bloglardan bazılarının ebeveynlik deneyiminizi bir sıçrama tahtası olarak kullanmanıza destek olacağını umuyorum.

Gördüğünüz gibi dünyanın her yerinden pek çok anne, bir yandan kendilerine ve ailelerine bakarken çocuklarını iyi yetiştirme konusunda harika işler çıkarıyor ve çevrimiçi platformları aracılığıyla deneyimlerinden para kazanabiliyorlar.

Bir blog sahibi olmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınız konusunda da bir bilginiz yoksa iletişim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Destek Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz