ETKİNLİK HİZMETLERİ

Kurum İçi İletişim Hizmetleri ile İlerleyin

DMM Turkey ile kurumsal iletişiminizi güçlendirin, çalışan bağlılığını artırın!

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Profesyonel Çalışan Deneyimi Tasarımı

Etkili iletişim başarının anahtarıdır. Ürün veya hizmetleriniz ne kadar umut verici olursa olsun, içerde ve dışarda iyi iletişim kurmadığınız müddetçe asla sürdürülebilir bir büyüme yaşayamazsınız.

Çoğu kuruluş genellikle iç iletişimden yoksun kalır. Organizasyonunuzun yapı taşları çalışanlarınızla iletişim kurmak, müşterilerinizle iletişim kurmak kadar önemlidir. Üretkenlikleri doğrudan işinizin üretkenliği ile bağlantılıdır.

Öte yandan çalışanların dikkatini çekmek de zordur. Personel genellikle meşguldür ve mesaj bombardımanına tutulur. Önemli bilgiler gözden kaçabilir veya yok sayılır. Tüm iç iletişimlerin yarısının okunmadığı gibi sıkıcı bir verinin de altını çizmek gerek.

Özetle; günümüzün aşırı yüklü dijital dünyasında, motivasyonu düşük çalışanların dikkatini çekebilecek güçlü iletişim kanallarına ihtiyacınız var.

İşimiz; dağınıklığı ortadan kaldıran dinamik iletişim yolları yaratmaktır.

  • Eksikliklerinizi belirleyecek, ihtiyaçlarınızı karşılayan verimli bir yol haritası oluşturacağız.
  • Bilgilendirmekle kalmayan, aynı zamanda harekete geçiren bir İK süreci geliştireceğiz.
  • Verileri izleyecek, sonuçları analiz ederek bir sonraki adımı önereceğiz.
  • Çalışanlara şirket kültürü oluşturmada söz hakkı vereceğiz.

Sınırlı bir bütçeye sahipsiniz ve kurum içi iletişimde zorluklar mı yapıyorsunuz? Bütünsel bir iç iletişim programını hemen başlatmanız gerekiyor ancak uzun vadeli bir taahhüt istemiyor musunuz? DMM Turkey’nin sizin için hızlı bir çözümü var.

Tüm deneyimlerimizi ihtiyaçlarınıza uygun avantajlı bir fiyat ve kapsamda sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kurum içi iletişim stratejileri geliştiriyoruz.

Kurum İçi İletişim Nedir?

Yönetim ile çalışanlar arasındaki kurum içi iletişim, bir organizasyonun tüm üyeleri arasında bilgi iletimi ve alımında yer alan aktif süreçlerdir. İletişim, tarafların katılımına bağlı olarak dikey, çapraz veya yatay olabilir.

İletişimde Engeller Nelerdir?

Yönlendirici emirler ve öğütler ile uyarıp gözdağı vermek; ahlak dersi vermek, nutuk çekmek, yargılamak, eleştirmek ve suçlamak genel iletişim engelleri olarak sık karşımıza çıkmakta.

Kurum İçi İletişimde Engeller Nelerdir?

İç ve dış faktörler olarak özetleyebiliriz. Dış faktörler; pazar değişimleri, tüketici beklentilerindeki değişimler, rakip faaliyetler, kalite ve standartlar, ekonomik dalgalanmalar ve hükümet politikaları olarak öne çıkar. İç faktörleri ise fiziksel ve psikolojik alt başlıklarda toparlamak uygun olacaktır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Kurumsal İletişim Projeleriniz için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.