DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital pazarlama hizmetlerimizle ilham verici sonuçlar almanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Dijitalde fark yaratmak için adım atın. Hemen iletişime geçin ve işinizi büyütmeye başlayalım.”

Dijital pazarlamada ilk adımı birlikte atalım:

Minimum Harcama ile Maksimum Verim İmkansız Değil

Dijital dünyanın günden güne gelişmesi ve internet kullanımının kişi ve kurumlar için vazgeçilmez bir boyuta gelmesi, “dijital pazarlama” gibi yeni nesil reklamcılık çalışmalarını işletmeler için zorunlu hale getiriyor.

Müşteriye ulaşma açısından geleneksel mecralara göre oldukça başarılı ve ölçülebilir hedeflemeler sunan dijital pazarlama yöntemleri, özellikle bütçe konusunda hassas işletmeler için tamamen raporlanabilir ve takip edilebilir seçenekleri ile adeta olmazsa olmaz bir kanal.

Kapsamlı rakip analizleri ve strateji raporları ile kurumsal yapınıza özel olarak hazırladığımız dijital reklam stratejisi; tamamen takip takip edilebilir bir altyapı ile hayata geçiriliyor. Bu noktada gerek harcanan reklam bütçesi gerekse reklamların getirdiği dönüşüm düzeyleri kapsamında anlık olarak raporlanabilir veriler sağlıyoruz.

İşletme yapınıza ve iş modelinize uygun çözümlerimizle hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşacaksınız.

GOOGLE ADS REKLAMLARI

DMM Turkey ile dijital dünyada fark yaratın. Google Ads hizmetimizle hedef kitlenize ulaşın, reklam bütçenizi optimize ederek işinizi büyütün. Profesyonel desteğimizle başarıya ulaşın.

TİKTOK REKLAMLARI

TikTok’ta markanızın sesini duyurabilir ve dakikalar içinde sonuç alabilirsiniz. Dikkat çekmek ve dijital dünyadaki pazarlama hedeflerinize ulaşmak için bizimle iletişime geçin!

X REKLAMLARI

Marka bilinirliğini, web sitesi trafiğini veya satış performansını artırmak mı istiyorsunuz? %100 özelleştirilebilir dijital çözümlerimizle yanınızdayız. Bize Ulaşın!

META REKLAMLARI

Marka kimliğinize, mesajınıza ve hedef kitlenize uygun meta reklam çalışmaları ile daha fazla ziyaretçi çekin, dönüşüm oranlarınızı optimize ederek satışlarınızı artırın.

YANDEX REKLAMLARI

Yandex Ads ile yurt içi ve yurt dışında milyonlarca müşteriye ulaşmaya hazır mısınız? Profesyonel dijital pazarlama ekibimizle hemen tanışın.

LINKEDIN REKLAMLARI

Reklamlarınızı yalnızca belirli sektörlerdeki, iş rollerindeki ve coğrafi bölgelerdeki kişilere görünecek şekilde optimize ediyor, dönüşüm oranlarınızı artırmak için stratejik çözümler sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kurumsal reklam kampanyası stratejileri geliştiriyoruz.

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama; ürün ve hizmetinizi dijital dünyada tanıtabileceğiniz, geleneksel medyaya göre çok daha avantajlı ve tercih oranı yüksek yeni nesil bir pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi kişi ya da kurumların dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır.

Dijital Pazarlama Yöntemleri Nelerdir?

İçerik pazarlaması, remarketing (yeniden pazarlama), Google Adwords reklamları, B2B pazarlama, affiliate marketing, e-mail pazarlama ve influencer marketing dijital pazarlama yöntemlerinden sadece bir kaçıdır.

Dijital Pazarlama Nasıl Yapılır?

Dijital pazarlama; başta arama motoru optimizasyonu (SEO), internet reklamcılığı, tıklama başına maliyet anafikriyle çalışan arama motoru reklamcılığı, sosyal medya reklamcılığı ve daha birçok farklı kanaldan beslenen büyük bir dijital ekosistemin üzerinden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlar.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Birlikte Neler Yapabileceğimizi Konuşalım

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.