ETKİNLİK HİZMETLERİ

İtibar ve Kriz Yönetimi Hizmetleri

DMM Turkey ile krizleri fırsata çevirme konusunda ustalaşacaksınız.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Kriz Yönetiminde Kurumsal İtibarın Önemi

Olası çevrimiçi itibar sorunları; herhangi bir işletmeyi veya kuruluşu ciddi şekilde etkileyebilir ve zamanında ele alınmadığı takdirde yıkıcı sonuçlara yol açabilir.

Potansiyel yatırımcı veya paydaşlarla ilişkileri erteleyecek sorunlar bir anda ortadan kaybolmaz ve daha da kötüye gitmesi ne yazık ki muhtemeldir. Bu nedenle, itibarınız üzerindeki herhangi bir olumsuz etkiyi en aza indirmek için mümkün olan en kısa sürede proaktif yaklaşımlar benimsemek önemlidir.

İtibar yönetimi konusunda nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? DMM Turkey size yardımcı olabilir.

DMM Turkey, çevrimiçi ayak izinizi önemli ölçüde iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

  • Kişisel bilgilerin ve verilerin kaldırılması.
  • Olumsuz haberleri bastırma ve/veya indeksten çıkarma.
  • Kimlik hırsızlığına karşı koruma.
  • İşletmenizi veya kişisel markanızı çevrimiçi olarak büyütüp geliştirme.
  • Çevrimiçi tehdit izleme ve kriz yönetimi.

Çevrimiçi itibar yönetiminin ne olduğu ve neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Çevrimiçi arama sonuçlarının gerçek etkisinin yanı sıra; işletmeler, markalar ve bireyler için çevrimiçi itibar yönetiminin faydalarını keşfedin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve itibar & kriz yönetimi stratejileri geliştiriyoruz.

İtibar Yönetimi Neden Önemlidir?

Kesinlikle riske atılmaması gereken çevrimiçi itibar yönetimini markanızın hedef kitleniz üzerindeki algısını yönetmek için de kullanabilirsiniz. Yorum ve şikayetlerinin yanı sıra yanlış haberleri tek elden yönetebilmek ve başkaları için tehdit sayılabilecek durumları fırsata çevirebilmek itibar yönetiminin olmazsa olmazlarıdır.

Çevrimiçi İtibar Yönetimi Nedir?

Bilişim hukukunu da bünyesinde barındıran online itibar yönetimi; kişi ve kurumların dijital dünyadaki algılarının, mevcut veya potansiyel krizlerini de kapsayacak şekilde incelenmesi ve yönetilmesidir. Bir çok teknik disipline hakim olunmasını gerektirir.

Kurumsal İtibar Nasıl Yönetilir?

Yöneticiler ve çalışanlar kurumsal itibarı önemsemeli, sosyal medya kanalları ve dijital pazarlama araçları alanında uzman profesyoneller tarafından etkin bir şekilde kullanılmalıdır. Negatif geri bildirimlerin takip edilmesi, risk planlamasının yapılması, izlenecek şeffaf politikaların sosyal sorumluluk projeleri ile harmanlanması önemlidir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

İtibar ve Kriz Yönetimi için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.