İÇERİK HİZMETLERİ

Medikal Pazarlama Hizmetleri

Neyin işe yaradığını biliyor, hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmanız adına benzersiz bir yol haritası sunuyoruz..

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Dijital Sağlığınıza Stratejik Bir Dokunuş

Medikal pazarlama, sağlık sektörünü hedefleyen kişi ve kurumların hizmet ve ürünlerini erişime açmak ve/veya var olan ilişkilerini güçlendirmek amacıyla dijital ve geleneksel kanallar üzerinden doğru mesajları doğru kişilere ulaştırma çabalarıdır.

Her konuda olduğu gibi sağlık alanında da doğru hedefleme olmazsa olmaz ve dijital bir vizyon oluşturabilmek sandığımızdan çok daha önemli.

Sağlık markanızı etkileyici bir websitesi, pazarlama planları, bilgilendirici sosyal medya içerikleri ve daha bir çok dijital dönüşüm çözümüyle ön plana çıkarabiliriz.

Medikal deneyime sahip olmayan veya cerrahi uzmanlığınıza yabancı bir ajansla ilerlemek veya aynı dili konuşabileceğiniz profesyonelleri seçmek tercih sizin.

HİZMET VERDİĞİMİZ İŞ KOLLARI

Diş kliniklerinden yaşlı bakım evlerine, estetik merkezlerinden sağlık turizmi acentelerine kadar geniş bir çerçevede hizmet sunuyoruz.

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Hastaneler ve klinikler için dijital pazarlama olmazsa olmaz. Büyüme yolculuğunuzdaki tüm süreçleri sizin adınızı yönetebilir ve raporlayabiliriz.

KİMLERE HİZMET SUNUYORUZ?

Hastaneler, klinikler, güzellik merkezleri ve acenteler ile çalışıyor, başta dijital pazarlama olmak üzere büyüme odaklı hizmetler sunuyoruz.

SAĞLIK SEKTÖRÜ ODAKLI HİZMETLERİMİZ

Google ve Meta reklamları ile hedef mesajınızı ulaştırabilir, kaliteli form toplayabilir, arama motoru optimizasyonu ile tasarladığımız web sitenizi üst sıralara çıkarabiliriz.

360° MEDİKAL PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ

Sağlık sektörünün profesyonellerine sunduğumuz çözümlerin bir kısmı dijital pazarlama yetkinliğimizi içerirken, bir kısmı ise sağlık turizmi ve sektör tecrübemizin aktarımını içerir.

SİZ SADECE HASTANIZLA İLGİLENİN

İşletmenizi büyütmek ve rakiplerinizin arasından sıyrılmak istiyorsanız dijital pazarlama konusunda yetkin ve alanında tecrübeli bir ajansla çalışmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Medikal pazarlama hizmetlerimiz ile imajınızı ve marka sesinizi yeniden kurguluyoruz.

Tıbbi SEO Nedir?

Yakınınızdaki bir hastanın “kaliteli estetik uzmanı” yazdığını ve muayenehanenizi ilk arama sonucunda bulduğunu hayal edin. Tıbbi SEO, web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını, hedeflenen anahtar kelimeler ve arama sorguları için iyileştirme sürecini içerir.

Medikal Pazarlama ve Regülasyonlar

Sağlık sektöründe diğer sektörlerde olmadığı kadar çok kural vardır ve bir profesyonele “Medikal pazarlamada en zorlandığın konu nedir?” diye sorulsa kuvvetle muhtemel yönetmelikleri işaret edecektir. Bu kurallar kime iletişime geçeceğinizden tutun da izin verilen iletişim tarzlarına kadar detaylı birçok detayı barındırır. Özetle bu konu sektör için oldukça önemlidir zira binlerce TL harcanan bir kampanyanın onaylanmaması ya da yayınlanmayarak ceza alması olasıdır. Dolayısıyla bu işin kuralları bilen kişilerle ilerletilmesi çok ama çok önemlidir.

Medikal Pazarlama ve Bütçe

Tüm pazarlama kanallarında olduğu gibi medikal pazarlamanın da kapsamını belirleyen en zorlayıcı alanların başında bütçe gelir. Önemini burguladığımız hedef kitlenin durumu dolayısıyla doğru noktalarda doğru bütçelerin harcanması ve geri dönüşünün izlenmesi şarttır. Bunu sağlamanın yolu ise doğru rakip ve hedef kitle analizi gibi ölçümlerin yapılmasıdır.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Kişi ve kurumların müşterileriyle etkin bir şekilde iletişime geçmesine ve potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşmasına olanak tanıyan dijital ajanslar, çevrimiçi ortamda güçlenmenizi sağlamak adına gerekli tüm süreçlerde yardımcı olur.

Popüler Bir Blogum Var. Web Sitesine İhtiyacım var mı?

İnsanlar tıbbi konular hakkında arama yaptıklarında popüler blogunuza gelebilirler. Bununla birlikte ihtiyaç duyabilecekleri belirli bir tıbbi hizmeti aradıklarında, Google onlara sizin blogunuz yerine büyük olasılıkla bir rakibin web sitesini gösterecektir. Bu nedenle, hastalarınıza ihtiyaç duydukları anda ulaşmak için kesinlikle optimize edilmiş bir web sitesine ihtiyacınız olacak.

Ne Kadar Sürede Para Kazanmayı Bekleyebilirim?

Yerel sağlık hizmetleri pazarlama programlarının çoğu 4-6 ay içinde sonuç verir ancak bunlar; seçilen pazarlama paketi, pazar alanı ve hedeflediğiniz konumdaki rekabeti içeren birçok faktöre bağlıdır.

Kaliteli Bir Sağlık Sitesinin Fiyatı Nedir?

Web sitesinin türü, amacınız, tasarım ve kurulum gibi birçok faktörle ilişkili bir süreç olsa da bu soruyu net bir şekilde cevaplayabilmenin tek yolu, bizimle iletişime geçmek ve ihtiyaçlarınızı anlamamıza yardımcı olmaktır.

Medikal Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya, doktor ve hasta hikayelerini anlatmak için güçlü bir araçtır ancak bu şapkayı takmak yoğun bir tempoyla çalışan bir sağlık ekibi için yorucu olabilir. Sosyal medyada sesinizi yaratmak için yüm süreci beyaz eldivenli bir yaklaşımla elinizden alacağız.

Medikal Pazarlamada Hedef Kitle Seçimi

Medikal pazarlamada her bir birey farklı psikolojik, demografik ve sosyo kültürel özellikte olabilir. Böyle bir senaryoda etkili bir kampanya oluşturabilmek doğru iletişim tonunu ve araçlarını belirlemenin çok daha üzerinde bir çaba gerektirir.

Medikal Pazarlama ve Ölçümleme

Markanın amacı ve hedefleri neydi, ne kadarına ulaşabildik, nasıl geri dönüşler alındı… Bu çok değerli sorular dürüst bir şekilde cevaplandığında ajansa ve markaya büyük katkı sağlayacaktır.

Medikal Pazarlama Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

Şirketinizin itibarını yöneten dijital pazarlama danışmanı, web sitenize yüksek kaliteli, ilgili içerik ekleme çalışmalarını SEO yönergelerine uygun şekilde gerçekleştirir, medya ve yorum yönetimlerini gerçekleştirir. Markanızı ön plana çıkararak bilinirliğinizi artırır.

Gerçekten Bir Web Sitesi Gerekli mi?

Evet kesinlikle! Çevrimiçi aramalarda rakiplerin önüne geçmeniz gerektiğinde, yüksek katılıma sahip bir Facebook sayfası veya çeşitli inceleme web sitelerindeki yıldızlı yorumlar bile yeterince iyi değildir.

Bir Web Sitesi için Yüksek Fiyatlar Ödeyemem. En İyi Çözüm Nedir?

Maliyet endişenizi anlıyoruz ancak hastaların sürekli olarak internet üzerinden tıbbi hizmetler aradığını bilmelisiniz, bu nedenle optimize edilmiş bir web sitesine sahip olmak işletmenizine kazanç olarak döner. Bununla birlikte, boyutu ne olursa olsun hemen hemen her sağlık hizmeti uygulamasına uyan web sitesi için iki ödeme planı sunuyoruz.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Medikal Pazarlama için Teklif Alın

Yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.