İÇERİK HİZMETLERİ

Kaliteli ve Özgün İçerikler

Uçtan uca çözümlerle hedef kitlenize yepyeni deneyimler yaşatın. DMM Turkey olarak alanında uzman editoryal kadromuzla hizmetinizdeyiz!

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

İletişime Yaratıcılık Katıyoruz

Değerli ve güvenilir bilgi kaynakları aradığımız dijital dünyada; güncel, işlevsel ve özgün içeriklere sahip olabilmek karlı iş fırsatlarıyla buluşabilmemiz adına son derece önemlidir.

Bu bağlamda; kurumsal ve kişisel web siteleri başta olmak üzere tüm mecralardaki paylaşım planlarının alanında uzman kişilerce oluşturulması, analiz edilmesi ve düzenli olarak güncellenmesi şarttır.

  • İçerik yönetimi vakit kazandırır,
  • Mali olarak avantajlıdır,
  • SEO stratejilerinizi besler,
  • Marka ve hedeflerinizi anlatır,
  • Ölçülebilir kaliteli veriler sunar,
  • Etkileşim artar,
  • İtibar yönetimine katkı sağlar,
  • Potansiyel müşterilerinizi hedefler,
  • Dijital PR adına olmazsa olmazdır,

DMM Turkey olarak alanında uzman editoryal kadromuzla hizmetinizdeyiz!

Bulunduğunuz sektöre ve hedeflerinize uygun kaliteli ve özgün içerikler üretiyor, hazırladığımız her makaleyi kontrol ederek hatasız bir şekilde teslim ediyoruz.

ANAHTAR KELİME ÇALIŞMASI

DMM Turkey olarak özel içerik yönetimi hizmetleri sunuyor, SEO uyumlu makalelerimizle dijital varlığınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ NEDEN ÖNEMLİDİR?

Kaliteli içerik, çevrimiçi varlığınızı güçlendirir, hedef kitlenizle etkileşim sağlar ve arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmenize yardımcı olur.

SEO UYUMLU MAKALELERİN GÜCÜ

SEO uyumlu makaleler, hedef anahtar kelimeleri doğru şekilde kullanarak arama motorlarının içeriği anlamasını ve web sitenizi daha kolay indekslemesini sağlar.

SEO UYUMLU İÇERİK STRATEJİLERİMİZ

İşletmenizin hedeflerine uygun içerik stratejileri belirliyor, hedef kitlenizin arama alışkanlıklarını ve tercihlerini anlayarak içeriklerinizi optimize ediyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ VE SEO İLE BAŞARILI OLUN

DMM Turkey ile çalışarak, doğru içerik stratejileri oluşturabilir ve web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

İÇERİK HİZMETLERİ KİMLER İÇİN FAYDALIDIR?

DMM TURKEY, özgün, güncel, sürdürülebilir ve benzersiz üretim gücüyle tüm içerik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunar, sıralama kazanmanızı sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve içerik stratejileri geliştiriyoruz.

İçerik Yönetimi Faydalı mıdır?

Profesyoneller tarafından oluşturulan özgün içerikleri kurumsal iletişimin olmazsa olmazları arasında değerlendirmek mümkün. İçerik yönetimini uzman kişilere devrederek satış ve pazarlama faaliyetlerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Hangi Alanlarda İçerik Desteği Veriyorsunuz?

Kreatif içerik ağımız; sağlık, spor, turizm, şehir rehberi, blog, sosyal medya ve landing page gibi alanlarda öne çıkıyor. Meta düzenlemeleri (metadata), haber bültenleri, sosyal medya gönderileri, metin yazarlığı ve redaksiyon hizmetlerimiz de talep görmekte. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve hedefe yönelik çalışmalar sunmaya özen gösteriyoruz.

Yeniden Yazma Desteği Veriyor musunuz?

İçerik hizmetlerimiz içerik güncelleme, düzenleme ve yeniden yazmayı da içerir ve farklı şekilde faturalandırılır. Daha fazla bilgi için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Revizyonlar için Ödeme Yapmam Gerekir mi?

DMM Turkey olarak sınırsız revizyon politikamız vardır. Hiçbir gizli maliyet olmaksızın istediğiniz kadar ücretsiz revizyon hakkı sunuyoruz. Sonuçlardan tamamen memnun kalmanızı sağlamak için 10 iş gününe kadar ek revizyonları değerlendireceğiz.

Özgünlük Kontrolü Nasıl Yapılıyor?

Editör ekibimiz tüm içeriğinizi dilbilgisi, kalite, biçim ve özgünlük açısından inceler. Her sipariş, tüm metinlerin %100 orijinal olduğundan emin olmak için Copyscape intihal kontrol yazılımı aracılığıyla yürütülür.

İçerik Ajansı Rekabet Avantajı Sağlar mı?

Benzersiz konum elde etmenize yardımcı olacak bir içerik ajansı ile çalışmak, markanızı öne çıkaracak stratejik ve yenilikçi içeriklere ulaşmanızı sağlar, en son trendlere ve değişimlere uyum sağlamanızı kolaylaşır.

Kurumsal Servis Maliyetiniz Ne Kadar?

DMM TURKEY olarak kurumsal hizmetimiz, kişi veya kurumların gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış tamamen özel bir çözümdür, bu nedenle standart fiyatlarla ilerleyemiyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin, süreci birlikte ilerletelim…

İçerik Ajansı Nedir?

İçerik ajansları, markaların dijital dünyadaki varlığını artırmak ve hedef kitleleriyle etkileşim kurmalarını sağlamak için profesyonel içerik hizmetleri sunar; başta blog yazıları olmak üzere sosyal medya gönderileri, video içerikleri ve reklam kampanyaları gibi çeşitli formatlarda içerik üretimi yaparlar.

DMM Turkey Olarak Kimlerle Çalışıyorsunuz?

Affiliate & e-mail marketing çalışmaları başta olmak üzere; ajanslar, şirket blogları, içerik pazarlamacıları, e-ticaret siteleri ve çevrimiçi yayıncılar için hizmet veriyoruz.

Sosyal Medya için İçerik Desteğiniz Mevcut mu?

Markaların sosyal medyadaki yüzünün dinamik ve ilham verici olması gerektiğini düşünüyor, uzman ekibimizle marka kimlikleri ve ihtiyaçlarına yönelik etkili sosyal medya çözümleri sunuyoruz. Instagram’dan LinkedIn’e tüm sosyal medya mecralarında üretimlerimizi markanıza özel stratejiler doğrultusunda planlıyoruz.

Yazarımı Nasıl Seçiyorsunuz?

Tüm içerik yazarlarımız alanında deneyimli profesyonellerdir. Belirli bir siparişe yazar atarken eşleştirme kriterlerimiz; proje gereksinimlerinizde belirttiğiniz gerekli kalite, yazı türü, endüstri ve stile dayalıdır.

İçeriklerim SEO Dostu Olacak mı?

Emin olabilirsiniz! Orijinal, özgün ve SEO dostu içeriklerimiz ile çevrimiçi itibarınızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Başta Google olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacağız.

Hizmet Maliyeti Nasıl Belirleniyor?

İçerik yazarlığı hizmetlerinin maliyeti, ihtiyaçlarınıza ve işin kapsamına göre değişir. Maliyeti etkileyebilecek faktörler metnin uzunluğuna, gerekli uzmanlığa ve zaman çizelgesine göre değişir. Özetle proje ne kadar karmaşık ve detaylı olursa fiyatlandırma da o denli değişkenlik gösterecektir.

İçerik Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ajansın deneyimi, hizmetlerinin çeşitliliği, referansları, müşteri geri bildirimleri ve başarı öyküleri incelenmelidir. Ayrıca, ajansın SEO ve dijital pazarlama konusundaki uzmanlığına ve içerik stratejilerine ne kadar hakim olduğuna dikkat etmek önemlidir.

İçerik Ajansının Sağlayabileceği Faydalar Nelerdir?

İçerik ajansı, çevrimiçi varlığınızı güçlendirir, marka bilinirliğinizi ve itibarınızı artırır. Etkili içerik stratejileri ile hedef kitleye ulaşarak müşteri etkileşimini ve dönüşüm oranlarını artırabilir. Ayrıca SEO sıralamasını iyileştirir ve organik arama trafiğini artırabilir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

İçerik Yönetimi için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.