Değerli bilgi kaynakları aradığımız dijital dünyada; güncel, işlevsel ve özgün içeriklere sahip olmamız karlı iş fırsatlarıyla buluşabilmemiz adına son derece önemlidir. Bu bağlamda; kurumsal ve kişisel web siteleri başta olmak üzere tüm mecralardaki paylaşım planlarımızın alanında uzman kişilerce oluşturulması, analiz edilmesi ve düzenli olarak güncellenmesi şarttır.

DMM olarak alanında uzman editoryal kadromuzla hizmetinizdeyiz! Bulunduğunuz sektöre ve hedeflerinize uygun kaliteli içerikler üretiyor, hazırladığımız her makaleyi kontrol ederek hatasız şekilde teslim ediyoruz.

  • İçerik yönetimi vakit kazandırır
  • Mali olarak avantajlıdır
  • SEO stratejilerinizi besler
  • Marka ve hedeflerinizi anlatır
  • Ölçülebilir veriler sunar
  • Etkileşim artar
  • İtibar yönetimine katkı sağlar
  • Potansiyel müşterileri hedefler
  • Dijital PR adına olmazsa olmazdır

Türkçeye ve dil bilgisine hakim profesyoneller tarafından oluşturulan özgün içerikleri kurumsal iletişimin olmazsa olmazları arasında değerlendirmek mümkün. İçerik yönetimini uzman kişilere devrederek satış ve pazarlama faaliyetlerine daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Affiliate & e-mail marketing çalışmaları başta olmak üzere; ajanslar, şirket blogları, içerik pazarlamacıları, e-ticaret siteleri ve çevrimiçi yayıncılar için hizmet veriyoruz.

Kreatif içerik ağımız; sağlık, spor, turizm, şehir rehberi, blog, sosyal medya, landing page ve kurumsal içerikler başlıklarıyla öne çıkmakta. Meta düzenlemeleri (metadata), haber bültenleri, sosyal medya gönderileri, metin yazarlığı ve redaksiyon hizmetlerimiz de talep görüyor. Tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan ve hedefe yönelik çalışmalar sunmaya özen gösteriyoruz.

Markaların sosyal medyadaki yüzünün dinamik ve ilham verici olması gerektiğini düşünüyor, uzman ekibimizle marka kimlikleri ve ihtiyaçlarına yönelik etkili sosyal medya çözümleri sunuyoruz. Instagram’dan LinkedIn’e tüm sosyal medya mecralarında üretimlerimizi markanıza özel stratejiler doğrultusunda planlıyoruz.

DMM olarak; Ziraat Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, QNB Finansbank ve Kuveyt Türk Katılım Bankası ile çalışıyor, banka havalesi ile ödeme kabul ediyoruz.

DMM olarak kurumsal hizmetimiz, kişi veya kurumların gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış tamamen özel bir çözümdür, bu nedenle standart fiyatlarla ilerleyemiyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin, süreci birlikte ilerletelim…

↓ İçerik Yönetimi Fiyatları ↓

500 kelime için fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Size ve şirketinize en uygun hizmetin hangisi olduğunu belirlemek için aşağıdaki listeyi kullanabilir, kurumsal içerik çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Giriş

25

/ İçerik

0.05 ₺/ kelime

Kaliteli İçerik

Tamamen Özgün

Editörlük Hizmeti

Hızlı Geri Dönüş

Online Teslimat

Sipariş Ver

Serbest

75

/ İçerik

0.15 ₺/ kelime

Kaliteli İçerik

Tamamen Özgün

Editörlük Hizmeti

Hızlı Geri Dönüş

Online Teslimat

Sipariş Ver

Profesyonel

150

/ İçerik

0.30 ₺/ kelime

Yüksek Kaliteli İçerik

Tamamen Özgün

Editörlük Hizmeti

Hızlı Geri Dönüş

Online Teslimat

Sipariş Ver

Uzman

250

/ İçerik

0.50 ₺/ kelime

Yüksek Kaliteli İçerik

Tamamen Özgün

Editörlük Hizmeti

Hızlı Geri Dönüş

Online Teslimat

Sipariş Ver