ETKİNLİK HİZMETLERİ

Siyasal İletişim Stratejileri

Demokrasilerde siyaset ve iletişim birbirinden ayrılamaz. DMM Turkey olarak siyasilerin kamuoyuna kendilerini doğru tanıtmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Kelimelerin Öneminin Farkındayız

Geçmiş bize, beklenmedik olayların bir seçim kampanyasının veya bir dönemin tüm dinamiğini değiştirebileceğini öğretti. Bir an için kendinizi türbülans, öngörülemez trafik ve uçağının performansındaki dalgalanmaları hesaba katması gereken bir pilot olarak düşünün.

DMM Turkey olarak hangi politik iletişim stratejilerinin etkili olmaya devam ettiğini, mevcut trendlerin neler olduğunu tutarlılık ve güvenilirlik bağlamında inceliyor, paydaş beklenti ve algılarındaki değişiklikleri dikkatle analiz ediyoruz.

Yalnızca neyi ileteceğimizi değil, aynı zamanda nasıl ileteceğimizi de bilmenin verdiği özgüvenle siyasi itibarınızı yönetmeye talibiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Siyasi iletişim hizmetlerimiz ile imajınızı ve marka sesinizi yeniden kurguluyoruz.

Basın Sekteri İmajımı Yönetemez mi?

Siyasal iletişimin e-posta’lara yanıt verip geleneksel medya yayınlarını organize etmekten çok daha fazlası olabileceğine inanıyoruz.

Siyasal İletişim Stratejileri Denince Akla Gelenler

Bu başlıklar; orta ve uzun vadeli yol haritaları sunabilmek, rekabet analizleri, dijital profillemeler ve etkin iletişim kanallarını belirlemek olarak özetlenebilir.

Siyasal İletişimde Yeni Medya'nın Tanımı

Dijital ve sosyal medya, podcast’ler, çevrimiçi topluluklar vb. ağlar yeni nesil iletişimi kapsayan şemsiye bir terimdir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Siyasi İletişim Hizmetlerimiz için Teklif Alın

Yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.