ETKİNLİK HİZMETLERİ

Kişisel Markalaşma Hizmetleri

Kurumların ve bireylerin güçlerini doğru kullanmasına ve yansıtmasına yardımcı oluyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Kişisel Markanızı Yaratıp Stratejinizi Oluşturalım

Tercih edilme kararı, kişiler üzerinde yarattığımız algı doğrultusunda geçekleşiyor.

İnsanlar; güvendiği ve inandığı kimselerle çalışmayı, onları dinleyip takip etmeyi tercih ediyor. Bu bağlamda kişisel markalaşma günümüzde en değerli yönlendirici.

Kariyer ve kabiliyetlerin pazarlanma süreci kişisel markalaşma, güçlü yanlarının ve uzmanlığının ortaya çıkartılması ve hedeflediğin alanda görünür ve talep edilen olmanı sağlamak adına kimliğin üzerinde yapılacak tüm pazarlama adımlarını özetler. Rekabet avantajı kazandırır.

Hayatının her noktasını etkilme potansiyeline sahip kişisel markanı stratejik olarak yönetmek veya bunu yönetebilecek kişi veya kurumlarla çalışmak yepyeni fırsatlar yaratır.

Kişisel markalaşma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken form doldurmak! Merak etmeyin emin ellerde olacaksınız!

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kişisel markalaşma stratejileri geliştiriyoruz.

Markalaşmanın Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Ünlenerek kişisel ve kurumsal olarak talep edilen bir kişi olur; saygı görür ve güven verirsiniz. Yine fenomen olarak tarif edebileceğimiz kişiler, rol model olarak konumlanabilir.

Kişisel Markalaşmanın Amacı Nedir?

Kişiye maddi ve manevi katkıları olabilecek bu faydalı süreci doğru yönetebilmek; gelir elde etmek, tanınmak ve kariyerini parlatmak isteyen kişi ve grupları ivmelendirmeyi amaçlar.

Kişisel Marka Nedir?

Kişisel marka; sahip olduğumuz deneyim, bilgi ve yetenek gibi öne çıkan özelliklerimizden beslenerek aktardığımız mesajların insanlar üzerinde yarattığı olumlu etkidir.

Kişisel Marka Kimliği Ögeleri Nelerdir?

Markalaşacağınız isim; logo, unvan, belirlediğiniz yazı karakteri, renkler, müzik ve elbette sloganınız akla gelen ilk başlıklardır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Kişisel Markalaşma için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.