ETKİNLİK HİZMETLERİ

Sosyal Sorumluluk Projeleri ile İlerleyin

Tüketen değil üreten bir nesil olma düşüncesi ile içinde bulunduğumuz topluma katkı ve değer sağlamayı amaçlıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Sorumluluklarımız Konusunda Ne Kadar Hassasız?

Şirketler, yalnızca kârlılık için değil, aynı zamanda müşteri güveni oluşturmak adına da doğru adımları atmalıdır.

Tüketiciler, sorumluluklar konusunda hassas bir şirketin ürününü veya hizmetini kullandıklarında, üzerlerine düşeni yaptıklarını hisseder. Şirket; sosyal olarak ne kadar sorumlu olursa, toplulukları ve tüketicileri o denli destekleyici olur.

En küçük şirketin bile basit bir bağış ile sosyal değişimi tetikleyebileceği sorumluluk örneklerini şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Sosyal ve çevreye duyarlı yatırımlar,
  • Çevreye fayda sağlayan kurumsal politikalar,
  • Sanal gönüllülük,
  • Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık,
  • İşgücü politikalarının iyileştirilmesi,
  • Karbon ayak izini azaltmak,

Misyonunu, “ürün ve hizmetleriyle değer yaratmak, toplumsal gelişmeye ve kalkınmaya katkıda bulunmak” olarak belirleyen DMM Turkey; kurumsal sorumluluk, sürdürülebilirlik ve iletişim alanlarında deneyimli uzmanlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Toplumu iyileştirmeye yönelik yatırımlar yapmak ve bu iyileştirmelere yardımcı olacak kalıcı çözümler arıyorsanız ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kurumsal sosyal sorumluluk stratejileri geliştiriyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Nedir?

Toplumun yararına yapılan iş uygulamalarını ifade eden kurumsal sosyal sorumluluk, işleri ve ilişkileri; etik ve sorumluluk sahibi yaklaşımlarla yönetmeyi, sosyal konulara yatırım yapmayı gerektirir. Sağlık, insan hakları, eğitim ve spor gibi konularda yapılabilir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Nedir?

Toplumsal ihtiyaçlara yönelik çözümlerin tasarlanıp uygulanmasıyla başlayan sorumluluk projeleri; sorunların çözümüne yönelik faaliyetlerin planlanıp uygulanması sürecini ifade eder. Kapsamı; bütçe, kaynak ve zaman planı çerçevesinde değerlendirilmelidir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluğun Faydaları Nelerdir?

İtibar ve marka değerinde artış, farklılaşma ve rekabet avantajı ilk akla gelen artılar. Medya görünürlüğünde iyileşme ve müşteriyle ilişkiyi güçlendirme faydalarını da atlamamak gerek. Paydaş ve yatırımcı ilişkilerinde güven oluşturacak başarılı bir yol haritası çalışan bağlılığında da artış sağlayacaktır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Sosyal Sorumluluk Projeleri için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.