İÇERİK HİZMETLERİ

Profesyonel Redaksiyon ve Editörlük Hizmetleri

Detaylı olarak kontrol edecek, belirsiz ifadeleri düzeltecek ve içeriklerinizin tutarlı olmasını sağlayacağız.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Akademik Editörlük ve Redaksiyon Hizmetleri

Profesyonel editörlük ve redaksiyon hizmetlerimizden yararlanmak, hedeflerinize ulaşmanıza ve sektörünüzde öne çıkmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca uzmanlarımız, alıntılarınızı ve referanslarınızı seçtiğiniz stil kılavuzuna göre biçimlendirecek; ses, ton ve organizasyon yapısının tutarlılığı adına kapsamlı bir ilk düzenleme yapacak ki bu senaryo ortak çalışmalar ve akademik taslaklar için idealdir.

Deneyimli editörlerimiz içeriğinizin stilini, düzenini, netliğini ve tonunu geliştirmenize yardımcı olabilir.

Öte yandan ekibimiz olası hataları düzeltecek ve çalışmanızdaki potansiyel sorunlu alanları vurgulayarak nasıl geliştireceğiniz konusunda önerilerde bulunacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Redaksiyon ve editörlük hizmetlerimiz ile pazarlama adımlarınızı geliştiriyoruz.

Hizmetimizi Ne İçin Kullanabilirsiniz?

Dergi makaleleri, araştırma projeleri, konferans tutanakları, sunumlar ve tüm değerli içerikleriniz için redaksiyon ve editörlük hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Profesyonel İçerik Editörü Ne Yapar?

Profesyonel içerik editörü, belgenizin hedeflerinize katkıda bulunduğundan emin olmak için her kelimeyi, düşünceyi ve referansı derinlemesine inceler. Bu nedenle, profesyonel içerik düzenleme hizmeti, birinci sınıf ve mutlaka faydalanmanız gereken bir içerik düzenleme standardıdır.

Redaksiyon Hizmetimiz Neleri Kapsar?

Gramer ve yazım hatalarının düzeltildiği bir metin. Akış, yapı ve okunabilirliği iyileştirmeye odaklı atıf ve öneriler. Olası sorunların nasıl çözüleceğine dair değerlendirmeler.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Editörlük Hizmetlerimiz için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.