İÇERİK HİZMETLERİ

Veri Girişi Hizmetleri

Kişisel ve kurumsal verilerinizin toplanması ve düzenlemesi işleriniz için DMM Turkey size yeter.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

6 + 13 =

Veri Girişi ve Güncelleme Hizmetleri

Veri giriş ve benzeri operasyonel işlemlerde zamanlama açısından desteğe ihtiyacınız olan her türlü projenizi yönetiyoruz.

DMM Turkey bilgi işlem alt yapısı üzerinden hizmet verebildiği gibi, tercihe bağlı olarak şirketlerin kendi lokasyonunda da ile hizmet verebilmektedir. Proje sonunda söz konusu veriler hizmet sunulan kişi veya kuruma istenilen ortamda sunulmaktadır. Ayrıca şirketlerin arşiv süreçlerinin tamamında kadrolarımızla veri giriş, tarama vb. arşivleme hizmetlerini sağlamaktayız.

Dijitalleşen dünyada erişiminizi artırmak için gelin tanışalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Veri girişi hizmetlerimiz ile pazarlama adımlarınızı geliştiriyoruz.

Veri Girişi Nedir?

Veri girişi el yazısı ile yazılmış yazılar, form, anket, kıymetli ve hassas materyaller üzerine basılmış yahut yazılmış yazılar, OCR ile düzenlenemeyecek durumdaki dokümanlar ve kitaplar ve ses kayıtlarının operatörler tarafından düz yazı halinde yazılması veya yazılım yardımı ile girilme işlemidir.

Veri Girişi Yapılan Ortamlar Nelerdir?

Microsoft Word ve Excel’e ek olarak; ERP, MRP, CRM, muhasebe ve diğer kurumsal yazılımlar, Sql Server ve MySQL veritabanları ile çalışıyoruz.

Veri Girişinin Gerekli Olduğu Durumlar Nelerdir?

Başvuru ve anket formları, el yazıları, antikat değeri olan eserler, faturalar, toplantı kayıtları, ders notları ve televizyon programlarındaki diyaloglar talep görüyor.

Veri Girişini Nasıl Yapıyorsunuz?

Veriler incelendikten sonra verinin içeriğine ve veri girişi yapılacak ortam veya yazılıma uygun operatörü veya operatörleri temin ederek ofisimizde veya uzak masa üstü bağlantısı ile veri girişi yapılabilmektedir.

 

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Veri Girişi Hizmetleri için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

1 + 13 =