DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Dijital Dönüşüm Stratejileri

İşletmenizi dijitalleştirmek istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İhtiyaçlarınıza en uygun dijital yapıyı kurmak için DMM Turkey’nin uzmanlığından yararlanın, dijital rotanızı birlikte oluşturalım.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Dijital Dönüşüm ile Fırsatları Yakalayıp Riskleri Azaltabilirsiniz

Farklılaşan toplumsal ihtiyaçlara paralel olarak kişi ve kurumlar çok daha etkin ve faydalı hizmetler sunmaya odaklanıyor ve dijital dönüşüm, tüm endüstrilerde bambaşka deneyimleri büyük bir hızla “yeni normal” haline getiriyor.

Dijital Dönüşüm, modern teknolojilere hakimiyetin ötesine geçerek, bu teknolojilerin toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara sunduğu katma değeri ifade eder. Bu yapı, işletmelerin sadece teknoloji odaklı ilerlemediği, yönetim anlayışını, kurum kültürünü ve iş modellerini de yeniden şekillendirdikleri bir süreçtir.

İşte tam da bu noktada DMM Turkey devreye giriyor; verimi yükseltmek, kullanıcı veya müşteri deneyimini artırmak ve kaynaklardan mümkün olduğunca yararlanmak için organizasyonları bütüncül bir dijitalleşme sürecine sokuyor.

İŞLETMENİZİ GELECEĞE HAZIRLAYIN

Dijital pazarlama süreçlerinize dahil olarak sizi başarıya götürecek büyüme stratejileri geliştiriyor, dönüşüm odaklı hizmetler sağlıyoruz.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI

Mevcut durumunuzu ve olası eksiklikleri netleştirerek dijital dönüşüm yolculuğuna hangi noktadan başlamamız gerektiğini belirliyoruz.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜRECİ NASILDIR?

DMM Turkey olarak hızlı kararlar alıyor; dijital yeteneğinizi ve potansiyelinizi tespit ederek eksiklikleri belirliyor, kurumsal hafızanızı oluşturuyoruz.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM AJANSIYIZ

Özenle tasarlanmış web siteleri, etkin pazarlama stratejileri, SEO ve sosyal medya hizmetlerimiz ile dijital varlığınızı güçlendirmeyi hedefliyoruz.

İŞİNİZİ GELECEĞE TAŞIYORUZ

Doğru yönetilen teknoloji ile müşteri deneyiminin üst düzeye çıktığının farkındayız. Sektördeki 15 yılı aşkın deneyimimizle markalar için dönüşüm odaklı hizmetler sağlıyoruz.

DİJİTALLEŞME VE DÖNÜŞÜM

Dijital dönüşüm yolculuğunuza doğru noktadan başlamanızı sağlıyor, sağlam bir temelle yükselmenizi destekliyor işletmenizi geleceğe taşıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve dijital dönüşüm stratejileri geliştiriyoruz.

Dijital Dönüşüm Nedir?

Dijital dönüşüm; birçok faliyetin çevrimiçi ortamlara aktarılıp geliştirilmesini kapsayan, sektör hedeflerine göre düzenlemesi gereken teknolojik bir süreçtir. Pazarlama, satış, finans, veri analizi ve CRM gibi faaliyetleri dijitale adapte ederek markanızı güçlendirebilirsiniz. E-ticaret firmaları dijital dönüşüme en fazla ihtiyaç duyan yapılardır.

Dijital Dönüşümün Faydaları Nelerdir?

Gereksiz evrak ve iş yükü azalır; verimlilik artar ve zamandan kazanılır, haliyle ticaret hızlanır. Her şey dijital ortamda olduğu için posta, baskı, kağıt ve arşivleme maliyetleri de ortadan kalkar. Anlık ve otomatik veri kaydı ile evraklar gideceği yere anında ulaşır, hata oranı azalır, kayıplar yaşanmaz. Tüm sektörlere uygulanabilir.

Dijital Dönüşüm Stratejileri Nelerdir?

Tüm eski analog verilerin dijital ortama işlenmesi ile ilk otomasyon adımı atıldı. Ardından e-hizmet sistemleri gündeme geldi ve süreçlerin detaylı olarak dijital ortama aktarılması gerçekleştirildi. Günümüzde ise kişi ve ya kurumlar, iletişimde oldukları yapılar ile dijital ortam üzerinden veri ve bilgi alışverişi yapmaktadır.

Hangi Sektörler Dijital Dönüşüm Ajansı ile Çalışır?

Hemen hemen her sektörün dijital dönüşüme ihtiyacı vardır. Gayrimenkul, eğitim, sağlık ve üretim sektörleri başta olmak üzere ulaştırma, tarım, sanayi ve hatta finans sektörlerinde de dijital değişime ayak uydurmak oldukça mühimdir.

Dijital Dönüşüm Ne Kadar Sürer?

En verimli süre 6 ay ile 1 yıl arasındadır. Genel hatalar tespit edilip süratle düzeltildikten sonra kılcal noktalara geçilir. Sonrasında ise yeni düzene adapte olmak adına bütünlüklü bir yaklaşım gerekir. Teknoloji sürekli değiştiği ve geliştiği için her zaman yeni fırsatlarla karşımıza çıkar ve değişimi teşvik eder. Optimizasyon süreci sürekli olarak devam etmesi gereken bir alandır.

Dijital Dönüşüm Ajansı Ne Yapar?

Analiz, araştırma ve planlama sürecinin ardından pazarlama hedeflerinize uygun dijital mecralar tespit edilir. Kitle davranışlarını analiz ve müşteri datası toplamak için CRM teknolojileri kullanılır. Bu noktada hizmet ve satışa engel durumların olup olmadığı ve dijital yetkinliğiniz yine raporlanacaktır. Dijital dönüşüm; site, mobil uygulama, muhasebe, e-ticaret, yedekleme gibi alanlarda özetlense de kapsamı çok daha geniştir. Süreklilik ve düzenli analizler şarttır. Toplanan veriler dijital pazarlama faaliyetleri ile desteklenmelidir.

Dijital Dönüşüm Olmazsa Olmaz mı?

Anlık analiz imkanı ile insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar ve daha etkili bir iş modeline geçilmiş olur. Operasyonel giderlerdeki azalma ise süreçteki en çekici alt başlıktır. Teknoloji hayatımızın vazgeçilmez bir parçası ve biz bu sürecin bizzat içinde yaşıyoruz.

Dijital Dönüşümde Başarı için Neler Yapılır?

Doğru dönüşüm stratejisi ve doğru hedefleme ile gözle görülür bir ciro artışı veya marka bilinirliği yakalanır. Önemli nokta markanın dijitalleşme sürecine ilgisi ve doğru bütçeyi ayırabilmesidir. Dijital dönüşüm için ajans ve kurum arasındaki uyum önemlidir. Tek bir alanı dijitalleştirmek yerine büyük resme odaklanmak gerekir. Dönüşüm süreci üzerine dikkatle eğilmeyi gerektiren bir süreçtir; gelişen teknolojiye ayak uydurarak güncel kalmak önemlidir.

Dönüşüm Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Dijital dönüşüm çalışmalarında yoğunlaşılacak alanları dikkatle tespit etmek, kişi veya kurumun hedeflerine uygun şekilde ve doğru bütçelerle ilerlemek gerekiyor. İşletmeye özel dijital dönüşüm projeleri bir B planı eşliğinde yaratılmalıdır. Kurumsal bir ajans, saydığımız tüm bu başlıklara hakim, referanslı ve eğitimli kişilerden oluşmalıdır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Dijital Dönüşüm için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.