İÇERİK HİZMETLERİ

Bireysel Wikipedia Çözümleri

Wikipedia sayfanızı oluşturmak, düzenlemek ve korumak adına kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Wikipedia Sayfanızı Oluşturalım

2001 yılında kurulan Wikipedia, dünyanın en önemli çevrimiçi bilgi kaynaklarından biri haline geldi.

Düzenleyiciler, platformda içerik oluşturur ve oluşturma işlemi sırasında veya sonrasında herkes bu sayfaları düzenleyebilir. Site çok fazla trafik aldığı için, Google gibi büyük arama motorları tarafından otorite olarak kabul edilir.

Basit bir ifadeyle, çevrimiçi arama sonuçlarında öne çıkmak istiyorsanız kendi Wiki sayfanıza ihtiyacınız var. Vikipedi profili, değerli bilgilerinizi hedef kitleniz de dahil olmak üzere başkalarıyla paylaşmanıza izin verirken yüksek trafik elde etmenize yardımcı olabilir.

Profesyonel Wikipedia sayfanızla, yeni fırsatların kilidini açmanıza yardımcı olacak önemli avantajlar elde edersiniz. Kişisel veya profesyonel hedefleriniz ne olursa olsun, DMM Turkey web’deki en iyi Wiki sayfası oluşturma hizmet sağlayıcısı olarak size yardımcı olmaya hazırdır.

Wiki sayfanızı dikkatle izliyoruz. Birisi sayfanızı değiştirdiğinde veya istenmeyen içerik eklediğinde sizi uyarırız. Bu, sayfanızı ve görselinizi çevrimiçi bir saldırıya karşı korumanın en iyi yoludur.

Profesyonel Wikipedia editörlerimiz, dijital ayak izinizi yönetmek için gereken deneyim ve beceriye sahiptir. Çevrimiçi itibar hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurabilir, +90 532 591 57 71 numaralı telefondan DMM Turkey’i arayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Wikipedia hizmetlerimiz ile imajınızı ve marka sesinizi yeniden kurguluyoruz.

Neden profesyonel bir editöre ihtiyacım var?

Elbette kendi başınıza bir Wikipedia sayfası oluşturabilirsiniz ancak, güçlü bir Vikipedi düzenleme geçmişi veya yeterli düzenleme deneyimi olmadan, sayfanız büyük olasılıkla kaldırılacaktır. Vikipedi sayfanızı bir kez sildikten sonra tekrar eski haline getirmek imkânsız olabilir.

Wikipedia editörlerine ödeme yapıyor musunuz?

DMM’de, düzenlemeleri ücretsiz olarak yapacak editörlerle çalışmak için elimizden geleni yapıyoruz ancak ne yazık ki, bu her zaman mümkün olmuyor. Bazen Vikipedi editörlerinin, özverili bir şekilde (ücret almadan) yaptıkları değişiklikler için bile işaretlenerek askıya alınabilir. Bu nedenle bazı en deneyimli editörler bile, bedel talep ederek bu riskleri minimize etmeye çalışır.

Kayda değer olup olmadığını nasıl belirliyorsunuz?

Bir Wikipedia makalesini yayınlamadan önce itibarını ölçmek zor olabilir. Bu nedenle genellikle “on kuralına” güveniriz. Konuyla ilgili on adet yüksek kaliteli üçüncü taraf kaynak veya makale varsa, uygun kayda değerliğe sahip olma olasılığı yüksektir. Bununla birlikte, yalnızca paylaşımların, sosyal medya profillerinin veya bir şirket web sitesinin olması, makalenin kaldırılmasını önlemek adına genellikle yeterli değildir.

Wikipedia editörleri önyargılı mıdır?

Wikipedia tarafsızlık için baskı yapsa da bunu uygulamak ve korumak zor olabilir. Bu nedenle DMM Turkey’nin Wikipedia sayfası oluşturma hizmeti, gerektiğinde tarafsız değişiklikler yapabilecek altyapıya sahiptir.

Ya yeterince dikkat çekici değilsem?

Referanslara sahip olmak, sayfanızın itibarını yükseltmenin en iyi yoludur. Güvenilir referanslar, sayfanızın uzun ömürlü olmasını sağlarken olumsuz işaretlenmenizi önlemeye yardımcı olur. Referanslarınızı artırarak ve kalıcılığınızı sağlayarak eksiksiz bir Wikipedia sayfası oluşturma hizmeti sunacak uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz.

Wikipedia sayfalarını kurum içinde mi düzenliyorsunuz?

Öncelikle, “ideal” sayfanın nasıl görüneceğini daha iyi anlamak adına çalışmalara sizinle başlıyoruz. Ardından, en iyi fırsatı sağlayan bir düzenleme stratejisi oluşturmak için nitelikli, üst düzey Vikipedi editörleriyle birlikte ilerliyoruz. Çerçeveyi belirleyip onayınızı aldıktan sonra, yazarlarımız hatasız sonuçlar için özel bir çaba gösterir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

WikiPedia Hizmetimiz için Teklif Alın

Yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.