DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Yeni Nesil Programatik Reklamcılık

Yapay zeka ile çalışan programatik reklam teknolojisi ile tam hedefleme sağlıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Boşa Gidecek Medya Yatırımlarına Son

Dünya çapında ivme kazanmaya devam eden programatik medya satın almaları ABD’deki dijital reklam harcamalarının %85 ile neredeyse tamamını, Avrupa’dakilerin ise %80’inden fazlasını oluşturuyor. Ayrıca programatik medya satın almalarının küresel boyuttaki tüm dijital reklam harcamalarının %70’ini oluşturacağı tahmin edilmekte.

Programatik reklamcılık sayesinde reklamveren, hedeflediği kitleye farklı cihazlardaki alışveriş ve tarama etkinlikleri gibi çeşitli sinyalleri baz alarak erişebilir.

Geleneksel dijital pazarlama çalışmalarında reklamlar toplu olarak satın alınır. Ayrıca reklamverenler envanter ve yerleştirme üzerinde sınırlı kontrole sahiptir. Reklamverenler, programatik reklamcılık adımları ile reklamlarının nerede görüneceğini bilir ve belirlediği marka ortamlarında gösterileceğine daha çok güvenebilir.

Dijitalleşen dünyada erişiminizi artırmak için gelin tanışalım ve programatik reklamcılığın avantajlarını tartışalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Programatik reklamcılık hizmetlerimiz ile pazarlama adımlarınızı geliştiriyoruz.

Programatik Nedir?

Programatik reklamclık sayesinde masa üstü ve mobil websitelerine, mobil uygulamalara, smart tv’lere, akıllı giyilebilir teknolojilere, ses – video akışlarına ve dijital outdoor’lara ulaşmak mümkündür.

Programatik Reklamcılık Kimler için Uygundur?

Dijital dünyada hacimli bütçelere sahip, dönüşümlerini artırmak isteyen markalar ve ajanslar ile yapay zekâ destekli hedeflemeler yapmak isteyenler için uygundur.

Programatik Reklamcılık ile Neler Yapabilirsiniz?

Markalar, programatik reklamcılık ile hedef kitleye dijital dünyadaki alışkanlıklarına göre hangi günde, hangi saat aralığında veya hangi ölçekte ulaşacağına karar verebilir ve gerçek zamanlı müdahale ederek değiştirebilirler.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Programatik Reklamcılık için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.