İÇERİK HİZMETLERİ

Ürününüzü Bizimle Yerelleştirin

Ürün ve hizmetlerinizi farklı pazarlardaki müşterilerinizin kültür ve dillerine uyarlıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Profesyonel Yerelleştirme ve Çeviri Hizmeti

Yurt dışına ürün ya da hizmet pazarlamak isteyen veya yatırım almayı düşünen kişi veya kurumların sıklıkla ihtiyaç duyabileceği lokalizasyon (yerelleştirme) ifadesi; şirketinizin açılmayı planladığı pazardaki hedef dile, kültüre ve alışkanlıklara hitap edebilmesi anlamına gelir.

Bu bağlamda web siteleri, broşür ve kataloglar, mobil uygulamalar, WordPress tabanlı siteler başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her tip sunum ve pazarlama materyali dikkatle değerlendirilmelidir.

Lokalizasyon çalışmalarında hedef coğrafyanın kültürel özelliklerine, ülkenin sosyal koşullarına ve diline hakim olmanın yanı sıra, hedef dile kendi ana dilimiz kadar hakim olmamız gerekir. Kişinin duyduğu güven ve yerel bir hizmet alıyormuş izlenimini edinmesi markanıza karşı güven, bağlılık ve sempati inşa eder.

Hizmet ve ürün pazarlama adına rakiplerinin önüne geçmeye çalışan kişi ve kurumlar; dijitalizasyon, lokalizasyon ve globalizasyon gibi kavramlara ciddi harcamalar yapmaktadır. Hedeflenen ülkedeki kullanıcılarını süzebilmek, tarih, saat, ölçü birimleri gibi düzenlemeler sırasında hata yapmamak önemlidir.

Ayrıca SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu web siteniz için WordPress lokalizasyon hizmeti alırken yabancı dildeki sitenin organik trafiğini yükseltecek nokta atışı anahtar kelimeler tercih edilmelidir.

Yurt dışı pazarlara açılmak ve ziyaretçilerinize kaliteli bir içerik deneyimi yaşatarak bağlılık oluşturmak isterseniz uygun lokalizasyon fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, yerelleştirme ve lokalizasyon siparişinizi dakikalar içinde oluşturabilirsiniz!

Şirketinizin hizmet kalitesini bir adım öteye taşımak için pek çok dilde yerelleştirme hizmeti sağlayan DMM Turkey sizlere en sunduğu uygun lokalizasyon fiyatları ile lokalizasyon ve çeviri hizmeti sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve yerelleştirme stratejileri geliştiriyoruz.

Lokalizasyon Nedir?

Uluslararasılaşma olarak da karşımız çıkan lokalizasyon yani dil yerelleştirme, bir ürün ve hizmetin çevirisini belirli bir ülke veya coğrafyaya kusursuz olarak uyarlama sürecidir.

Lokalizasyonun Amacı Nedir?

Tüketicilerin marka ile bağ kurmasında, sadık müşteriye dönüşmesinde kritik öneme sahip lokalizasyon, bir ürün veya hizmete hedef pazar için özel olarak hazırlanmış hissi vermektir. Bu kavram özellikle e-ticaret ve e-ihracat yapan firmalar için son derece önemlidir.

Lokalizasyon Süreçlerindeki Kritik Noktalar

Hedeflenen coğrafyaya ve dile hakim olmak son derece önemlidir. Yerelleştirme adımları, kaynak dilden hedef dile çeviri yapacak alanında uzman çevirmenler tarafından tamamlanmalıdır.

Yerelleştirmenin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Lokalizasyon; müşteri skalasını genişletmede, müşteri memnuniyetini arttırmada önemli artılara sahiptir. Yerelleştirme; hizmet veya ürünlerin yerel koşullara uyumlu bir hale gelmesini, kültürel engelleri azaltıp yeni müşterilere dokunabilmemizi mümkün hale getirmektedir. Özetle lokalizasyon küresel büyümenin anahtarıdır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Yerelleştirme için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.