İLETİŞİM

Marka Sesinizi Bulalım

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek.

Bizimle İletişime Geçin

Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

DMM Turkey

Çalışma Saatleri

Pzt-Cuma: 09:00 – 18:00

Şimdi Arayın:

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile makanız için dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

DMM Turkey'nin Yeni Müşteri Katılım Süreci Nedir?

Gereksinimlerinizi belirlemek ve yardımcı olup olamayacağımızı anlamak için bir video konferans düzenler; bir proje planı ve maliyetler de dahil olmak üzere gelişmiş bir teklif sunarız.

Neden DMM Turkey ile Çalışmalıyım?

Geniş bir dijital pazarlama bilgisine sahip bir çalışanla karşılaştırıldığında, 18 dijital uzmandan oluşan ekibimizin her üyesi alanında uzmandır ve ekip üyelerimiz, daha fazlasını başarabilmek adına kendi aralarında veri paylaşır. DMM olarak kendimizi ekibinizin bir uzantısı olarak düşünmeyi seviyoruz.

Neler Yapıldığını ve Nedenlerini Paylaşacak mısınız?

Her zaman. Şeffaf olmaktan gurur duyuyoruz ve yaptığımız işi, web sitenizde yaptığımız değişiklikleri ve bunların arkasındaki nedenleri açıklamak için her zaman zaman ayırmaya hazırız.

DMM Turkey Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Entegre bir dijital pazarlama ajansı olarak esnek pazarlama paketleri sunuyoruz. Önde gelen hizmetlerimiz arasında marka danışmanlığı, SEO hizmetleri, dijital pazarlama, içerik ve sosyal medya yönetimi yer alır.

Dijital Pazarlamada Ek ve Gizli Maliyetler var mı?

Hayır. Tüm çalışmalarımızı belirlenen aylık ücretle karşılıyoruz. Ancak Google Ads, Microsoft Ads ve Facebook Ads gibi teklif verilebilir medya harcamalarını karşılamanız gerekir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?