DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Çevrimiçi İşletmeniz için
E-Ticaret Çözümleri

E-ticaretten, e-ihracat çözümlerine kadar zengin hizmet seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

E-Ticarette Başarı için Yolculuğa Bizimle Çıkın

COVID sonrası kurulan e-ticaret sitelerinin %70’nin ilk bir yıl içerisinde kapandığını biliyor muydunuz?

Güçlü ve sürdülebilir bir markaya sahip olabilirsiniz ancak doğru stratejilerle ilerleyen bir e-ticaret siteniz yoksa dijital dünyada başarılı olamazsınız.

İyi bir pazarlama bilginizin olması da e-ticarette başarılı olmanıze ne yazık ki yetmeyecektir. Profesyonel E-Ticaret Ajansı ile çalışarak markanıza en uygun dokunuşlarla satışa yönelik teknik çalışmalar yapmalısınız. E-ticarette müşteri kazanmak kadar müşteriyi elde tutmak da zordur.

Sistemde kalıcılık olmak ve müşterilerinizi tekrarlayan ziyaretçilere çevirmek için e-ticaret sitenizi DMM Turkey ile geliştirin.

Hedeflerinizi en doğru şekilde tanımlayarak detaylı davranış analizleri gerçekleştiriyoruz. Bu analizler sonucunda hangi hedef kitleye hangi ürün veya ürünlerin pazarlanacağına karar verip, tavsiye ürün stratejisi ile sepet büyütme çalışmalarına başlıyoruz.

Bağlılık artırma çalışmaları ile müşteri sadakati oluşturarak yeniden alışverişe yönlendirecek sağlayacak yöntemler belirliyoruz. Farklı ölçümlemeler ile hızınızı raporluyor, ve mevcut durumu geliştirmek adına yeni hedeflemeler sunuyoruz

DMM Turkey, sitenizi optimize ederek satışlarınızın yükselmesini amaçlar. Doğru yatırım ve hedeflemeler ile kısa sürede markalaşmanız ve arzuladığınız kitleye kurumsal bir bütünlükte ulaşmanız mümkün.

KATMA DEĞERLİ SEO HİZMETİ

Ürün ve kategori sayfalarınızı oluşturabilir, optimize edebilir, kullanıcılar ve arama motorları için benzersiz açılış sayfaları haline getirebiliriz.

RAKİP ANALİZİ

Ücretsiz olarak erişilebilen çevrimiçi araştırmalar ve veriler üzerinden rakiplerinizi analiz ediyor, pazarda bir adım önde olmaınızı sağlıyoruz.

SIFIRDAN SATIŞA BAŞLAMA

Seçtiğiniz bir temayı özelleştirebilir, ürün ve açıklamaları girebilir, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayacak stratejiler geliştirebiliriz.

İÇERİK HİZMETİ

Ürünleriniz hakkında oluşturacağımız bilgilendirici ve özgün metinler ve kılavuz makaleler ile rakiplerinizin arasından sıyrılabilirsiniz.

E-TİCARET HİZMETLERİNİN FAYDALARI

E-ticarette rekabet şiddetlidir. Kaliteli içerikler zaman ve para tasarrufu sağlar, performansınızı artırır, daha fazla ziyaretçi çekmenize ve dönüşümünüzü artırmanıza yardımcı olur.

E-TİCARET KARLI BİR İŞ MİDİR?

E-ticaret sektörü kârlıdır ancak bir koşuda değil maratonda olduğunuzu unutmamalısınız. Tam faaliyete geçmesi 24 ay sürebilir ve başarıyı ilk yıllardaki kârlılığınızla ölçmemeniz önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel e-ticaet hizmetlerimiz ile dijital pazarlama stratejilerinizi geliştiriyoruz.

E-Ticaret Ajansı Ne İş Yapar?

E-Ticaret sitenizi optimize ederek satış hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan e-ticaret ajansı, çevrimiçi satış stratejileri geliştirir, dönüşümleri takip eder ziyaretçileri satın almaya teşvik edici kurgular hazırlar. Başarılı bir e-ticaret ajansı dijital dünyadaki sayfanızın teknik ve tasarımsal tüm ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenebilmelidir.

E-Ticaret Optimizasyonu Nedir?

Bir e-ticaret satış sitesinde; satın alma kararlarına etki eden faktörlerin olumlu yönde değiştirilmesine kabaca e-ticaret optimizasyonu denmektedir. Mutlaka optimize edilmesi gereken bazı alanlar şunlardır; ürün görselleri ve açıklamaları, kategori kırılımı, sitenin performans ayarları, içerik nitelikleri, kampanya gösterimleri, kullanıcı deneyimi ve benzerleri.

Etkili Bir E-Ticaret Sayfası Olmalı?

Hedeflenen coğrafyaya ve kitleye ve elbette ürün yelpazesine göre değişse de belli kriterlerin yerine getirilmesi gerekir. Bunlardan en önemlisi sayfa performansıdır. Hızlı çalışan, mobil uyumlu ve kullanıcı dostu bir tasarım barındırması gerekir. “Çok Satanlar”, “Yeni Ürünler”, “Yeni Sezon Ürünleri”, “İndirimdekiler”, “Paketinize Özel” gibi bölümlerin olması, kampanya tasarımları ile dinamik bir yapıda ilerlenmesi gerekli. Blog kırılımında düzenli içerik üretilmesi, avantajların konumlandırılması, indirim oranlarının etkili şekilde tasarlanmış uyarıcılarla belirtilmesi şarttır. Ayrıca mutlaka iade-şikayet-öneri bölümlerinin olması ve gerektiği zaman müşterinin firma yetkililerine ulaşabilmesi de oldukça mühim. İptal iade koşullarının akılda soru bırakmayacak şekilde ifade edilmesi, bize ulaşın ve KVKK formlarının aktif olarak bulunması, pazarlama sürecinin video içeriklerle desteklenmesini de başarılı e-ticaret sayfasının özellikleri arasında sayılabilir.

E-Ticaret Ajansı Satışlarımı Atırır mı?

E-ticaret sitesinde satışı etkileyen onlarca değişken mevcuttur. Mizanpaj, sayfaların performansı, ürünlerin kategorize edilebilmesi, doğru açıklama ve görsellerle e-ticaret sistemine yüklenmesi, ürünlerdeki çeşitlilik, satın alma yöntemleri, kargo, iade ve fiyat politikası bunlardan ilk akla gelenler ve en önemlileri. Hedef kitlenize göre tamamı değişiklik göstermekte. Optimize edilmiş ve planlaması yapılmış bir e-ticaret sitesi mutlaka başarılı olacaktır.

Hangi Aşamada E-Ticaret Ajansı ile Çalışmalıyım?

E-ticaret ajansına başvurmak için en doğru zaman dijital dünyaya girmeye karar verdiğiniz ve ilk adımları attığınız zamandır. Birlikte ilerlemek her zaman en sağlıklı yoldur. Satışta olan ve az çok trafik alan web sitesinde ciddi değişikliklere gitmektense eksiksiz ve doğru temelle yola çıkabilmek en isabetli birliktelik olacaktır.

E-Ticarette Sepet Büyütme Nedir?

Sepet büyütme, satın alma kararlarını etkilemeyi amaçlayan ciddi bir çalışmadır. Sepete eklenen ürünler ve kitlenizin alışveriş alışkanlıkları analiz edilerek yeni stratejiler tanımlanır. Daha çok ürün çeşidini satın almaya veya çoklu alımlara ikna etme çabasıyla sağlanacaktır. Ziyaretçinin almayı planladığı ürünlere eşlik edecek yan ürünlerin belirli zamanlarda önerilmesi, kampanyalar ve elbette başarılı bir site tasarımı sepet büyütmede etkisini artıran faktörlerdendir. Doğru planlanırsa web sitenize çektiğiniz her müşteri ile çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

E-Ticaret Ajansı Satın Alma Kararlarını Etkiler mi?

Başarılı bir e-ticaret ajansı hedefe özel stratejiler geliştirir, web sitenize gelen ziyaretçilerin davranışlarını analiz eder. Bu davranışlar içselleştirilerek optimizasyonlar yapılır. Ziyaretçinin hangi sayfada ne kadar kaldığı, hangi anda sayfadan ayrıldığı, oturumların süresi, ürün ve ödeme tercihleri gibi onlarca faktörü saptayarak en doğru satış taktiklerini kurgular. Bu sayede satış grafiklerinin an be an yükseldiğini görebilirsiniz. Doğru bir e-ticaret ajansı seçerek satışlarınızı artırmanız mümkündür.

E-Ticaret Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir E-ticaret ajansı ile çalışmaya karar verdiyseniz, mutlaka ekibinizle tanışmalısınız. Hangi adımları izleyeceklerini, ölçümleme ve raporlamada hangi verileri göreceğinizi, sektörünüzle alakalı bir çalışma yapıp yapmadıklarını ve deneyimlerini sorgulayarak ilk adımı atabilirsiniz. Daha önce çalıştıkları e-ticaret sitelerinden birkaçını ziyaret edin. Fikir ve hedeflerinizden bahsedin böylece daha iyi analiz edebilir taleplerinizi projenizi ekibe doğru şekilde aktarabilirsiniz.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

E-Ticaret Yönetimi için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.