ETKİNLİK HİZMETLERİ

Profesyonel Dijital PR Hizmetleri

İşletmenizin itibarını ve bilinirliğini yönetmek ve büyütmek için çevrimiçi platformları kullanıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Dijital Ayak İzinizi Büyütelim

Çevrimiçi PR veya Dijital PR; arama motorları, haber siteleri, sosyal medya kanalları, bloglar, podcast’ler ve forumlar gibi dijital araçlar kullanılarak yapılan dijital iletişim çalışmalarıdır.

Dijital PR, kişi ve kurumların hayata geçirdiği ürün ve hizmetlerin yanı sıra yenilikçi fikir ve çalışmaların hedef kitleye yazılı ya da dijital medya üzerinden sunulmasını, etkilerinin ölçülmesini ve yeni stratejilerin geliştirilmesini sağlar.

Dijital PR çalışmalarını pazarlama stratejinize dahil etmek, hedef kitlenize ulaşmanıza, marka değerini artırmanıza ve çevrimiçi varlığınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Yüksek kaliteli bir dijital halkla ilişkiler kampanyası, pazarlama çabalarınızı güçlendirmenin en etkili yollarından biridir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital PR hizmetlerimiz ile pazarlama adımlarınızı geliştiriyoruz.

Dijital PR Nedir?

Dijital PR, kişi ve kurumların itibarını ve bilinirliğini yönetmek ve büyütmek için çevrimiçi platformları kullanır; haber siteleri, bloglar, podcast’ler, sosyal medya ve popüler iş ağlarından yararlanır.

Dijital PR Neden Önemlidir?

Kendinizi nişinizde bir otorite olarak konumlanır ve dijital ayak izinizi büyütürsünüz. Marka imajınızı geliştiren çevrimiçi PR çalışmaları SEO’nuzu da olumlu etkiler.

Geleneksel Çalışmalardan Farkı Nedir?

Geleneksel halkla ilişkilerden farklı olarak, dijital halkla ilişkiler çevrimiçi yayınlara ve çevrimiçi medyaya odaklanır. Dijital halkla ilişkiler uzmanları, SERP’lerden, sosyal medyadan, blog gönderilerinden ve hedef kitlenizin internette etkileşimde bulunabileceği her tür içerikten yararlanmaya odaklanır. Temel medya erişimli geleneksel bir halkla ilişkiler kampanyasıyla karşılaştırıldığında, dijital halkla ilişkiler çok daha kapsamlı ve güçlü bir pazarlama stratejisidir.

Dijital PR Ajansı Ne Yapar?

İş hedeflerinize odanlanan bir PR stratejisi oluşturur, medyayı izler ve yüksek değere sahip içeriklerinizi çevrimiçi kurumlara sunar.

Dijital PR Kampanyasına Neler Dahildir?

Uzmanlarımız, benzersiz marka mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinize dayalı olarak özel bir dijital halkla ilişkiler kampanyası tasarlayacaktır. Kampanyanız basın bültenleri, konuk gönderileri, etkileyici pazarlama, ücretli çevrimiçi pazarlama, teknik SEO, itibar yönetimi, arama motoru optimizasyonu ve daha fazlasını içerebilir. Amacımız mümkün olduğunca çok sayıda dijital kanaldan yararlanmaktır.

Dijital PR Ekibiniz Kimlerden Oluşuyor?

Dijital halkla ilişkiler kampanyalarımız sosyal medya pazarlama guruları, kriz yönetimi uzmanları, dijital halkla ilişkiler uzmanları ve SEO uzmanları tarafından yönetilir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Dijital PR için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.