TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Takipçilerinizi mutlu müşterilere dönüştüren profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz .

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

Sıradanla Yetinmeyin, Dijital Dünyada Çevrimiçi Olun

Hedeflerinize ulaşabilmeniz adına rekabetteki gücünüzü artıracak; kaliteli ve gelişmiş çözümler üreten DMM, dijital dünyadaki iletişim ortağınızdır.

Farkındalık yaratan, rakiplerinizden sizi ayıran, kreatif dokunuşlarımızla özgünleştirilmiş rasyonel tasarımlar üretiyor, temiz kodlama ile yüksek skora sahip hızlı ve etkili web siteleri sunuyoruz.

Dijital PR adına olmazsa olmaz web siteleri; ürün ve hizmetlerinizi tanıtır, marka hedeflerinizi anlatır, itibar yönetimine katkı sağlayarak potansiyel müşterilerinizi hedefler.

Geleneksel pazarlama yöntemlerine nazaran çok daha hesaplı olan e-posta pazarlama, dijital pazarlama faaliyetleri çerçevesinde en fazla tercih edilen tanıtım grubu olmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve web tasarım stratejileri geliştiriyoruz.

Bir Web Sitesinin Yapımı Ne Kadar Sürer?

Bir çok proje başlangıçtan bitişe kadar en az 4 ila 16 hafta arasında zamana ihtiyaç duyar. Hedeflerinize ve revizelere bağlı olarak bu zaman kısalabilir veya uzayabilir.

Web Sitelerimizi Nasıl Güncelleyebiliriz?

Anahtar kelime ve hedef odaklı içerikleri sizler için oluşturuyor, web sitelerinizi düzenli olarak güncelleyip raporluyoruz. Günümüzde web siteleri, kullanımı kolay arayüzleri ile veri girişlerini eğlenceli hale getiren panellere sahiptir. Karmaşık gelirse endişelenmeyin, tüm yol haritanızı sizler için oluşturabiliriz.

Yaptığınız Tasarımlar SEO Uyumlu mu?

Hazırladığımız tüm web sitelerinde SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili konulara dikkat ediyoruz. DMM olarak teslim edeceğimiz web sitelerini meta bilgileri ile eksiksiz kurguluyor, yerelleştiriyor ve 100 üzerinden minimum 85 SEO skoru alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz.

SSL Nedir?

SSL, bir güvenlik sertifikasıdır. SSL sertifikası olan bir sitede yapılan işlemler şifreli ve güvenli kanallar üzerinden iletilir. Bu yüzden SSL sertifikası olan siteler Google’da “güvenli site” olarak görülür. Dolayısıyla SSL sertifikası barındıran bir site, Google sıralamasında öncelik kazanır. SSL hizmeti DMM’de ücretsiz olarak sunulur.

Tasarım Ücretleriniz Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Web siteleri; sahip olduğu altyapıya ve arayüzlere bağlı olarak karmaşıklaşan yapılardır ve üzerine dikkatle eğilmeyi gerektirir. Bu bağlamda giriş paketlerimiz haricinde sabit fiyatlar vermek sağlıklı olmayacaktır.

Arama Sonuçlarında Nasıl Yükselebilirim?

Web sitelerinin; iç ve dış SEO çalışmalarının yapılması, özgün içerik ve görsellerle desteklenmesi, sosyal medya kanalları ile entegre edilmesi ve elbette düzenli olarak güncellenmesi gerekir. Birkaç noktaya dikkat ederek orta vadede başarılı sonuçlar almak, dijital pazarlama yöntemleri ile süreci desteklemek mümkündür.

Hangi Hosting Firmasını Tercih Ediyorsunuz?

Barındırma ve alan adı çözümlerimiz için sektördeki en iyi fiyat / performans oranını sunan Güzel Hosting’i tercih ediyor ve tüm müşterilerimize öneriyoruz.

Sizinle Çalışmak için Süreci Nasıl Hızlandırabiliriz?

Rakip analizi yaparak beğendiğiniz siteleri paylaşın. Kaç sayfalık bir tasarıma ihtiyacınız olduğunu belirleyebilmemiz için sunacağınız ürün, hizmet ve sabit sayfalar varsa belirleyin. Bir logonuz, iletişim metinleriniz ve ilişkilendirilebilecek görselleriniz varsa işimiz daha da hızlanacaktır. Yoksa endişelenmeyin bizler buradayız!

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, [email protected] üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Web Tasarım için Bizimle İletişime Geçin

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.