DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Dijital pazarlama hizmetlerimizle ilham verici sonuçlar almanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

6 + 13 =

Minimum Harcama ile Maksimum Verim İmkansız Değil

Dijital dünyanın gelişmesi ve internet kullanımının kişi ve kurumlar için vazgeçilmez bir boyuta gelmesi, “dijital pazarlama” gibi yeni nesil tanıtım uygulamalarını işletmeler için zorunlu hale getiriyor.

Müşteriye ulaşma açısından geleneksel mecralara göre oldukça başarılı ve ölçülebilir hedeflemeler sunan dijital pazarlama yöntemleri, özellikle bütçe konusunda hassas işletmeler için tamamen raporlanabilir ve takip edilebilir seçenekleri ile adeta olmazsa olmaz bir kanal.

Kapsamlı rakip analizleri ve strateji raporları ile kurumsal yapınıza özel olarak hazırladığımız dijital reklam stratejisi; tamamen takip takip edilebilir bir altyapı ile hayata geçiriliyor. Bu noktada gerek harcanan reklam bütçesi gerekse reklamların getirdiği dönüşüm düzeyleri kapsamında anlık olarak raporlanabilir veriler sağlıyoruz.

İşletme yapınıza ve iş modelinize uygun çözümlerimizle hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kurumsal reklam kampanyası stratejileri geliştiriyoruz.

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama; ürün ve hizmetinizi dijital dünyada tanıtabileceğiniz, geleneksel medyaya göre çok daha avantajlı ve tercih oranı yüksek yeni nesil bir pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi kişi ya da kurumların dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır.

Dijital Pazarlama Yöntemleri Nelerdir?

İçerik pazarlaması, remarketing (yeniden pazarlama), Google Adwords reklamları, B2B pazarlama, affiliate marketing, e-mail pazarlama ve influencer marketing dijital pazarlama yöntemlerinden sadece bir kaçıdır.

Dijital Pazarlama Nasıl Yapılır?

Dijital pazarlama; başta arama motoru optimizasyonu (SEO), internet reklamcılığı, tıklama başına maliyet anafikriyle çalışan arama motoru reklamcılığı, sosyal medya reklamcılığı ve daha birçok farklı kanaldan beslenen büyük bir dijital ekosistemin üzerinden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlar.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Dijital Pazarlama Hizmetleri için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

10 + 8 =