Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızı dijital mecralara taşıyarak iletişim stratejinizi kurguluyor ve kurumsal sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

İçerik Yönetimi

Hedef kitlenize hitap eden değerli ve tutarlı içerikler yaratarak markanızın kaliteli bir medya ağı oluşturmasını sağlıyoruz.

Web Site Yönetimi

Tasarlıyor, içeriklerinizi planlıyor ve düzenli olarak güncelleyip raporluyoruz. Kısaca sizin için websiteleri kuruyor ve yönetiyoruz.

Sorumluluk Projeleri

Markanız için kurumsal sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyor ya da var olan projelerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını hedefliyoruz.

Rakip Analizi

Pazardaki potansiyel rakiplerinizi saptıyor, ürün ve hizmetlerini derinlemesine inceleyerek rekabetteki gücünüzü raporluyoruz.

Marka Danışmanlığı

Zorlayıcı piyasa şartlarında rekabet üstünlüğü elde etmenizi sağlayacak kurumsal marka iletişim stratejileri geliştiriyoruz.

Kurum İçi İletişim

Kurum içi iletişimin; kurumsal itibarınızı oluşturmadaki önemine inanıyor, imajınızı güçlendirmek adına detaylı çalışmalar yapıyoruz.

İtibar ve Kriz Yönetimi

Şahsınıza ve markanıza yönelik çıkan haberleri izliyor, raporluyor ve gerektiğinde kaldırılması için müdahale ediyoruz.

Kampanya Tasarımı

DMM TURKEY olarak müşteri sadakati yaratacak kampanya modelleri tasarlamayı, planlamayı ve hayata geçirmeyi hedefledik.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanızın tanıtımında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm stratejik çözümleri sunmaya ve ilk adımı birlikte atmaya hazırız.

Dijital Reklamcılık

Dijital reklamların ilgi çektiğine inanıyor; ürün ve hizmetlerinizin çevrimiçi dünyada uygun bütçelerle tanıtılması adına çalışmalar yapıyoruz.

SEO Hizmetleri

Arama motoru optimizasyonu çalışması web sitenizin trafiğini artırma adına ihtiyaçlarınız doğrultusunda markanıza özel kurgulanır.