TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel Lead Generation Hizmetleri

DMM Turkey stratejileri ile markanıza potansiyel müşteri havuzları oluşturabilirsiniz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

10 + 9 =

Potansiyel Müşterilerinizi Birlikte Belirleyelim

Bir çok şirket için satış sürecinin en kritik adımlarından birisi olan lead generation (aday müşteri yaratma), müşteri olma ihtimali bulunan çevrimiçi kitlelerin veya potansiyel müşterilerin dikkatlerini çekerek şirketinizin ürün veya hizmetlerine ilgi gösteren bir kişiye dönüştürülmesi sürecidir.

Lead’i ise ürün veya hizmetinize bir şekilde ilgi göstermiş, henüz satış gerçekleştirmeseniz de gelecekte satın alım yapma ihtimalleri olan potansiyel müşteriler olarak tanımlayabiliriz.

Inbound pazarlama, önemli bir lead generation stratejisidir. Kaliteli içerikler ve tanıtımlar üzerinden ilgi çekme süreci olarak tanımlanabilir.

Yine içerik oluşturma belli bir soruya cevap bulmak isteyen lead’leri çekmek adına alakalı içerik oluşturmayı seçen bir pazarlama stratejisidir. Video ve blog siteleri, e-kitaplar, infografikler, landing page’ler ve diğer yayınlar üzerinden bu lead’lerin ilgisi çekebiliriz.

Markanızın tüm dijital faaliyetlerini optimize ediyor, performanslı web siteleri yaratıyor, potansiyel kitlenizi etkileyecek senaryolar geliştiriyoruz. Yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak içerik planları, reklam kampanyaları, marka bilinirliği stratejileri gibi yöntemler kullanıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve lead generation stratejileri geliştiriyoruz.

Lead Generation Nedir?

Markanızla ilgili olumlu kararlar verilmesini sağlayacak çalışmalardır. Dijital platformlar üzerinden gerçekleştirilecek çalışmalarla hedef kitlenin dikkatini çekebilmeyi hedefleriz. Teklif alma talepleri, form doldurmalar ve satın alma kararları lead generation ile ilgilidir. Etkili bir çalışma dönüşüm başı maliyetlerinizi de düşürecektir.

Lead Generation Ajansı Olmalıdır?

Tercih edeceğiniz firmanın kurumsal olmasına; SEO, Sosyal Medya Reklamcılığı, İçerik Pazarlama, Google ADS ve Marka Yönetimi gibi başlıklarda tecrübesi ve referansları olmasına dikkat etmelisiniz.

Neden DMM Turkey ile İlerlemeliyim?

Yeni müşteriler bulmak, dönüşümlerinizi artırmak ve tüm bunları yaparken maliyetlerinizi düşürmek isterseniz mutlaka bir lead generation ajansı ile çalışmalısınız. Başarılı bir ajans talep yaratır ve hedeflediğiniz kitlenin markanızla etkileşime girmesini sağlar.

Lead Generation Stratejilerinin Temeli

Dijital reklamlar, kampanya kurguları, satış odaklı pazarlama yöntemleri, iç ve dış optimizasyonlar, UX ve UI kriterleri ve web site performans raporları müşteri yaratma çalışmaları noktasında beslendiğimiz kaynaklardır.

Kampanya Optimizasyonu Nedir?

Kampanya optimizasyonu, hedefe uygun içeriklerle dönüşümün artırılması sürecidir. Kampanya kurgusu, hangi hedef kitleyi seçeceği, dönüşüm planlamaları, tasarım ve içerik yönetimi, reklam çalışmaları gibi birçok alt başlıkla optimize edilerek iyileştirilebilir. Böylece etkili ve güçlü kampanyalar yaratılır.

Lead Generation Aşamaları Nelerdir?

Performanslı bir web sitesine ek olarak kaliteli video içerikler, doğru anahtar kelimelerle zenginleştirilmiş nokta atışı makaleler ve elbette tüm süreci destekleyici bir sosyal medya ağı ile süreci desteklemek mümkün.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Lead Generation için Bizden Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

9 + 1 =