İÇERİK HİZMETLERİ

E-Posta Pazarlama Çözümleri

E-posta kampanyalarınızın başarısını anlık olarak gözlemleyin, ölçümleyin ve keşfedin.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

9 + 2 =

Hızlı ve Kolay E-Posta Gönderimi ile Yüksek Dönüşüm Elde Edin!

Mailing, belirli bir hedef listesinde bulunan hedeflenmiş kişilere (mailist), arayüzler ya da yazılım sistemleri aracılığı ile toplu şekilde gönderim yapılmasına verilen isimdir.

Kişi veya kurumların belli bir hedef kitleye dokunabilme adına ürün tanıtımı, bilgilendirme, kutlama ve benzeri içeriklere sahip iletilerde e-posta yöntemi ile ilerlemesi ise ‘e-posta pazarlama’ olarak adlandırılmaktadır.

DMM Turkey ile ürün, hizmet, bilgilendirme ve kampanyalarınızı; kolay, hesaplı ve etkili bir şekilde duyurabilirsiniz.

Hedef kitlenize kolayca ulaşmanızı sağlayan DMM ile hizmet ve kampanyalarınızı hedeflediğiniz kitleye ulaştırabilir, çekici tasarımlarla işletmenize değer katabilirsiniz. Böylece marka bilinirliğinizi artırabilir, satış ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Geleneksel pazarlama yöntemlerine nazaran çok daha hesaplı olan e-posta pazarlama, dijital pazarlama faaliyetleri çerçevesinde en fazla tercih edilen tanıtım grubu olmaya devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve e-posta pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Reklam İçerikli E-Posta Nedir?

SPAM mailin en kısa ve net tanımı talebiniz olmadan gönderilen reklam içerikli veya tanıtıcı maillerdir. Dijital dünyada aynı tip benzer mesajların ciddi sayıdaki kopyasının, herhangi bir talepte bulunmamış kişi veya gruplara, zorlayıcı şekilde gönderilmesi SPAM olarak adlandırılır.

Reklam E-Posta'ları Göndermek Suç mudur?

Güncellenen Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili yasalar uyarınca toplu SMS gönderimi, toplu mail, toplu fax ve benzeri elektronik reklam yöntemlerine yasal düzenlemeler getirilmiştir. Yine yasa kapsamında gerekli şartları karşılamak kaydıyla toplu mail göndermek suç değildir.

Aynı Anda Kaç Kişiye E-Posta Atabilirim?

Gmail veya benzer e-posta ağları üzerinden yaptığınız gönderimler, kullandığınız mail adresinin güvenilirliğine bağlı olarak günde 30-50 kişiye gönderim ile sınırlandırılır ve bazı senaryolarda hesaplarınızın kapanmasına dahi neden olabilir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

E-Posta Pazarlaması için İletişime Geçin

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

13 + 2 =