ETKİNLİK HİZMETLERİ

Etkinlik Yönetimi ve Motivasyon Hizmetleri

Tüm ayrıntılara odaklanan ve en üst kaliteyi sağlayan deneyimler tasarlıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

5 + 10 =

Hedef Kitleye En Doğru Stratejiyle İletiyoruz

Çoğu insanın gözden kaçırdığı ayrıntıları planlayıp koordine eden etkinlik yönetimi (event management), organizasyon temelli mesajları hedef kitleye en doğru stratejiyle iletmeyi amaçlayan bir sevk ve idare sürecidir.

Kişi ve kurumlar, etkinlik sürecinin verimli şekilde geçmesi adına bir dizi plan ve strateji ile ilerler. Doğru adımların doğru zamanda atılması, olası bir krizi önlemek yahut fırsata çevirmek adına son derece önemlidir.

Öncesi, etkinlik dönemi ve sonrasıyla ciddi bir planlama gerektiren etkinlik yönetimi ile birlikte itibar yönetimi ve kurumsal iletişim gibi tetikleyiciler, hedef kitle ya da müşteri grubu ile güçlü ilişkiler kurabilmek için gereklidir.

Bizim için her etkinlik kendi ihtiyaçları ve kurgusu ile farklıdır.

Sanal, hibrit ve yüz yüze etkinlikler konusunda uzman DMM TURKEY olarak büyük ölçekli organizasyonların yaratılması ve üretilmesi konusunda uzmanız. Tüm ayrıntılara odaklanan ve en üst kaliteyi sağlayan deneyimler tasarlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve etkinlik yönetimi stratejileri geliştiriyoruz.

Talep Gören Etkinlik Kategorileri Nelerdir?

Outdoor etkinlikler, esaretten kaçma ve kurtulma oyunları, sosyal sorumluluk etkinlikleri, çevrimiçi seminerler, takım oyunu etkinlikleri, festival ve çocuk etkinlikleri sayılabilir.

Etkinlik Yönetiminde Temel Aşamalar Nelerdir?

Pazarlama, finans ve yönetim birimlerinin de dahil olacağı etkinlik yönetim sürecinde, 5N1K soruları özelinde sürecin sorunsuz geçmesi yönünde planlama yapılır. 5N1K soruları olan; Ne, Nerede, Ne Zaman, Niçin, Nasıl ve Kim başlıkları, etkinliğin temel hedeflerini ve önceliğini belirlemek adına gerekli bir yöntemdir.

Etkinlik Yönetimi Nedir, Neden Önemlidir?

Etkinlik yönetimi; öncesi, etkinlik sırası ve sonrası ile plan ve süreci yöneten bütünlüklü bir çalışmadır. Etkinlik yönetimi ile önceden planlama yapılır ve olası risk ve krizlere karşı neler yapılabileceği hesaplanır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Etkinlik Yönetimi için Şimdi Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

3 + 5 =