TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Doğru kurumsal kimlik, yatırımlarınızın başarılı olmasını sağlayan en kritik çalışmalardan birisidir.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

4 + 13 =

Kurumsal Kimliğiniz Markanızın Hikayesini Anlatır

Kurumsal kimlik tasarımı hizmeti sunan ajanslardan biri olarak, marka kimliğinizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız!

Şüphesiz; markanın başarısı tüketicilerin algılayış biçimiyle ölçülür ve tutarlılığı olan bir marka, algılar üzerinde gerçeküstü bir güce sahiptir.

Bu algı, markaların global düzeyde iletişim kurması için görsel dili ören ajansların tasarım zekası ile oluşturulur.

Güvenilir ve gerçek bir kişilik oluşturmayı hedefleyen DMM Turkey, özgün bir stil ile gelecek bütünleşik grafik çözümleri sunabilmek adına dört ana tasarım unsuru üzerinden ilerler. Bunlar; uygunluk, farklılaşma, saygınlık ve tutarlılıktır.

“Denenmiş ve test edilmiş” yaklaşımları görmezden gelerek, yeni bir rota çizmeyi ve yolumuza çıkan her zorluğu kabul etmeyi seviyoruz.

Marka ve tasarım çözümlerimiz ile yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı oluyor, marka bilinci ve konumlandırma gereksinimlerinize göre uyarlanmış eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kurumsal kimlik tasarımı stratejileri geliştiriyoruz.

Kurumsal Kimlik Ögeleri Nelerdir?

Kurumsal kimlik olarak karşımıza çıkan tasarımsal kavram esasen adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir kişi veya kurumun hem şirket içinde hem de şirket dışındaki davranışını, duruş ve imajını temsil eder ve şirketin öz kimliğidir.

Kurumsal Neden Önemlidir?

Kurumsal kimlik; marka duruşunu göstermesi bakımından önemlidir. Herhangi bir marka; kurumsal kimlik sürecini tamamlayarak geniş kitleler tarafından tanınıp hatırlanabilir. Kurumsal iletişim, kurumsal davranış ve görsel detayların bir araya gelmesi kurumsal kimliği oluştururken atılacak ilk adımlardandır.

Kurumsal Kimlik Nedir, Nasıl Olmalı?

Kurumsal kimlik oluştururken öncelikli olarak kurum renklerinin belirlenip logosunun tasarlanması ve bir logotype oluşturulmasıdı gerekir. Logotype kurumun kimliğinin en kritik parçasıdır. Kurumu akılda kalıcı, güçlü ve etkili kılan logosunun görünümüdür.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Kurumsal Tasarımlarınız için Bizimle İletişime Geçin

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

8 + 3 =