ETKİNLİK HİZMETLERİ

Marka Danışmanlığı Hizmetleri

Başarılı bir marka olabilmeniz için fikirler üretiyor, düjital dünyadaki algınızı yeniden yaratıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

5 + 11 =

Doğru Strateji ve Doğru Ekiplerle Hedeflerinize Ulaşın

Rakipleriniz arasından sıyrılmak istiyor, rekabet üstünlüğü sağlayarak öne geçmeyi hedefliyorsanız bir işletme olarak markanıza gereken yatırımı yapmalısınız.

Sağlayacağı itibarın yanı sıra doğru konumlandırılmış ve farklılaştırılmış markalar müşteriyle arasında ciddi bir bağ oluşturmaya adaydır ve bu sayede pazarda önemli bir rekabet üstünlüğü elde edebilirsiniz.

  • Rakipleriniz kimlerdir?
  • Hangi ürün ya da hizmetleri güçlü?
  • Pazar payları nedir?
  • Marka stratejileri nelerdir?
  • Hala aynı stratejiyi mi kullanıyorlar?
  • Reklam stratejileri nelerdir?
  • Ne kadar rekabetçiler?
  • Güçlü ve zayıf yanları neler?
  • Sizin için ne kadar büyük tehditler?

Tüm kurumsal kimliğinizi analiz edip kalıcı çözümler üretmeyi vadeden DMM Turkey, firmanızın markalaşmasını sağlayacak stratejik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve marka danışmanlığı stratejileri geliştiriyoruz.

Marka Danışmanları Neden Önemlidir?

Markanızı kendinizin oluşturmak zorunda değilsiniz. Konusuna hakim marka danışmanları tarafından tasarlanmış kalıcı bir marka ile atılabilecek bir çok yanlış adımın önüne geçersiniz. Doğru zamanda doğru uzmanlarla iletişime geçmek, yaşayabileceğiniz zaman kayıpları bir yana, daha az maliyetlidir.

Marka Pazarlaması Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Bir markanın doğru pazarlandığını fark eden müşterileri ve paydaşların daha az risk aldıklarını fark etmesi kaçınılmazdır! Bu durum, karşılıklı sadakati güçlendirir ve güven duygusu yaratır.

Markalaşarak Nasıl Farkındalık Yaratılır?

Bu yolculuk bir markayı sıfırdan yaratırken ya da markanızı yeniden konumlandırırken ihtiyaç duyacağınız bir süreçtir. Farkındalık yaratmak, “ben buradayım” demekle eş değerdir. Marka pazarlamasının ilerleyen aşamalarında sizi daha önce hiç tanımayan yabancılar ürün ve hizmetlerinizin en ateşli savunucusu yapacak taktik ve stratejiler belirlenir.

Marka Yönetimi Nasıl Yapılır?

Uzun soluklu bir güven ilişkisi vadeden, yaşamlara değer katmayı amaçlayan marka, kurumların en değerli varlığıdır. Markalar da tıpkı bizler gibi kişilik ve bir kimlik sahibidir. Güçlü markalar, rekabette sürdürülebilir bir avantaj sağlar. Yönetimi ise tamamen profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Markalaşma Ne Anlama Gelmektedir?

Herhangi bir ürün ya da hizmette azami kar elde edebilmenin en iyi yolu, o ürünü markaya dönüştürmekten geçer. Markalaşmış ürünler zihninlerde pozitif çağrışımlar yaptığından, müşterilerinin kararlarını ve satın alma davranışlarını şekillendirir. Doğru konumlandırılmış bir marka, müşteriye nasıl bir değer kattığınızı ve ne denli güvenilir bir firma olduğunuzu ortaya koyar.

Rakip Marka Analizi Nasıl Yapılır?

Rakip markaları dikkatle gözden geçiririz. Hangi tipografiyi, hangi görselleri, hangi sloganları tercih ediyor, hangi kanallar üzerinden hangi sıklıkta mesajlar veriyorlar? Adımlarını ve eksik yönlerini tespit ettikten sonra gerçekten benzersiz fikirlerle karşınıza gelir, kendimizi müşterilerin yerine koyarız.

Markalaşmak Neden Önemlidir?

Kalite algısını güçlendirecek sağlam markalar yaratabilmek, rekabette ciddi avantajlar sağlar; ticari marka ve fikri haklar daha kolay savunulur. Tüketicinin seçimleri kolaylaşır ve riskler azalır. Müşteri sadakati oluşturur ve elbette firmanın değeri artar.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Marka Danışmanlığı için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

12 + 5 =