TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel Landing Page Hizmetleri

DMM Turkey ürün ve hizmetleriniz için ilham verici açılış sayfaları oluşturuyor.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

2 + 4 =

Yüksek Dönüşüm Sağlayan Sayfalar Tasarlıyoruz

Dijital pazarlama stratejilerin vazgeçilmezi landing page’in tanımını, potansiyel müşteri yakalamayı hedeflediğimiz çekici sayfalar olarak vermek mümkündür.

Genelde tek bir sayfa olan bu tip özel kurgulanmış yapılar üzerinden reklam kampanyaları oluşturulur. Form toplama, dönüşüm oranını artırma (conversion rate), takipçi edinme, satışa yönlendirme amaçlı kullanılabilirler.

Tüketicileri ikna etmeye çalıştığımız son derece faydalı araçlardır.

Arama motorları için özel olarak tasarlanıp optimize edilmiş iniş veya varış sayfaları da dediğimiz landing page’ler, adres çubuğunda ilgili olduğu konuyla ilişkili bir alan adıyla karşımıza çıkabilir.

Bu sayfaların kaliteli ve optimize edilmiş içerik ve görsellere ihtiyacı vardır, hatta yeni alan adına dahi ihtiyaç duyabilirler ki bir çok creative landing page’nin sub-domain üzerinden ilerlediğine tanık oluyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve landing page stratejileri geliştiriyoruz.

Landing Page'lere Neden İhtiyacımız Var?

Detaylarda boğulmayan creative landing page’ler ile dönüşüm oranlarınız hızla artar. Öte yandan oluşturacağınız kaliteli bir açılış sayfası, markanızın ön yüzü olacağından arama yapan ziyaretçilerde iyi bir izlenim bırakacaktır ve elbette aradıklarını kolayca bulurlar.

Kusursuz Bir Landing Page için Öneriler

Dönüşüm oranlarını izleyebilmek için Analytics sayfanıza gidin. “Gerçek zamanlı” alanına tıklayıp, “dönüşümler” seçeneğini aktif hale getirin. Landing Page içerisindeki hareketleri “dönüşümler” kısmında göreceksiniz. Son olarak dönüşümlerin kaynağına inebilmek için “dönüşümler” kısmındaki “çok kanallı huniler” bölümüne gelin ve “genel bakış” kısmına tıklayın.

Etkili Bir Landing Page Nasıl Olmalı?

Kullanıcılara aradıkları her şeyi tek bir sayfada gösterin ve detaylarda boğulmayın! CTA (Call to Action) yani tetikleyi butonları sitenize koymayı unutmayın! Bunlar, ziyaretçiyi harekete geçirmesini istediğimiz temel unsurlardır. Son olarak iletişim bilgileri, referanslar ve sosyal medya linkleri güven kazandıracak diğer önemli başlıklar.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Landing Page için Bizden Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

4 + 1 =