TASARIM HİZMETLERİ

Profesyonel Reklam Kampanyası Tasarımı

Taze fikirlere mi ihtiyacınız var? DMM Turkey ile daha fazlası ile tanışın. Hadi başlayalım!

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

10 + 11 =

Başarılarla Dolu Bir Serüvene Hazır mısınız?

Tüketicileri sadık müşterilere dönüştürecek web siteniz tartışmasız en önemli pazarlama varlığınız ve çevrimiçi satış temsilciniz olarak 7/24 hizmet etmeli ama ne kadar kolay bulunabilir?

Bir ajans ile ilerlemek potansiyel hedeflerinize ulaşmanın en iyi yollarından biridir. İşletmeniz; güçlü bir dijital varlığa sahip olduğu müddetçe müşterileriniz sizi her zaman bulacak, ilişkileriniz sağlam bir rotada ilerleyecektir.

Pek çok kişi veya kurum, herkese uyan tek bir yaklaşıma güvenir ve çoğu zaman rakibinizle aynı stratejiyi sunar.

Sitenize nitelikli ziyaretçiler çekmek ve bu ziyaretçileri potansiyel müşteri ve satışa dönüştürmek için kişiselleştirilmiş pazarlama stratejileri geliştirmemize izin verin.

Sağlık, gayrimenkul ve perakende sektörlerindeki deneyimlerimizle ölçülebilir kampanyalar kurguluyor, en doğru kitleyi doğru harekete geçirici mesaj ve tekliflerle hedefliyoruz.

Yalnızca mevcut olana değil, mümkün olana da yoğunlaşacak DMM Turkey; özelleştirilmiş dijital pazarlama hizmetleri ve gereksinimlerinize uygun benzersiz planlar üretmek adına sizinle birlikte çalışır, ekibinizin bir parçası olmayı hedefler.

Marka ve tasarım çözümlerimiz ile yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı oluyor, marka bilinci ve konumlandırma gereksinimlerinize göre uyarlanmış eksiksiz bir hizmet paketi sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve kurumsal reklam kampanyası stratejileri geliştiriyoruz.

Reklam Kampanyası Süreçleri Nasıl İşler?

Kampanya hedef ve stratejilerinin oluşturulmasının ardından bütçeyi ve iletişim araçlarını belirleriz. Son adımda ise reklamların ölçümü ve detaylı raporlaması yapılacaktır.

Dijital Pazarlama Çeşitleri Nelerdir?

E-mail pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması ve arama motoru optimizasyonu (SEO) dijital pazarlamaya yardımcı araçlardan sadece bir kaçıdır.

Dijital Pazarlama Kampanyası Nedir?

Dijital pazarlama; elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtabileceğiniz, geleneksel araçlara göre çok daha avantajlı ve tercih oranı yüksek yeni nesil bir pazarlama yöntemidir. Dijital pazarlama yöntemi ise bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama süreçlerine verilen addır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Reklam Kampanyalarınızı Tasarlayalım

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

11 + 9 =