İÇERİK HİZMETLERİ

Profesyonel Çeviri Hizmetleri

Doğru terminoloji ve acil işlerinizde hızlı destek! Alanında uzman tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. 

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

14 + 4 =

Profesyonel Çeviri ve Tercüme Hizmetleri

Kurumsal gücünüzü artıran global dokunuşlarımıza ek olarak pek çok mecrada yer alan içeriklerinizi farklı dillerde sorunsuz olarak yerelleştiriyoruz. Hedef pazarlara yönelik dil ve içerik ihtiyaçlarınız için iletişim formumuz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dijitalleşen dünyada erişiminizi artırmak için gelin tanışalım!

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel çeviri hizmetlerimiz ile pazarlama adımlarınızı geliştiriyoruz.

Profesyonel Tercüme Nedir?

DMM Turkey profesyonel tercüme hizmeti, kaynak dile hakimiyetin yanı sıra üst düzey tecrübe sunar. Bu şekilde herhangi bir çeviri aracı kullanıldığında karşımıza çıkabilecek de hataların önüne geçilir ve mesaj en uygun şekilde profesyonel tercüme edilerek hedef dile aktarılır.

Makine Çevirisi Düzenleme Hizmetiniz Var mı?

Makine çevirisi ne kadar hızlı olsa da müşteriler tarafından tercih edilen sonuçlar sunmayabilir. Yapay zeka temelli makine çevirileri için uyguladığımız post-edit süreci ile çok daha hızlı ve kaliteli sonuçlar alabilmek mümkün.

Hangi Alanlarda Çeviri Hizmeti Sağlıyorsunuz?

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara ve redaksiyon çözümlerimize ek olarak; sektör çevirileri, hukuki, teknik, ticari ve tıbbi alanlarda hizmet sunuyoruz.

Akademik Çeviri Hizmeti Sunuyor musunuz?

DMM Turkey çevrimiçi tercüme platformu ağı üzerinden çok sayıda profesyonel tercümanla çalışır ve tümü ayrı uzmanlık alanlarına sahiptir. Akademik tercüme türlerine ek olarak pek çok belgeyi terminolojik hatalara yer vermeden, en doğru şekilde, en uygun profesyonel tercüme fiyatıyla sunar.

Deşifre Hizmetleri Sunuyor musunuz?

Dil çözümlemesine ek olarak; sesli/görüntülü içeriklerin yazıya dökümünü gerektiren her ölçekteki projeniz için teknolojik çözümlerimiz mevcuttur.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Profesyonel Çeviri için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

6 + 7 =