DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Influencer Marketing Hizmetleri

Markanıza özel belirlenmiş influencer’lar ile her aşamada profesyonel dijital pazarlama.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

10 + 15 =

Türkiye’nin Influencer Marketing Ajansı

Çoğu zaman blogger, traveller, fenomen ve vlogger gibi hatırlatıcılarla karşımıza çıkan influencer ve influencer marketing kavramları; dijital medya araçları üzerinden doğal pazarlama stratejileri oluşturmamıza yardımcı olur.

Satın alma davranışlarını etkileyebilme, düşünceleri yeniden yapılandırma üzerine yoğunlaştığımız yeni nesil pazarlama stratejisi, markanız için bilir kişiler kullanarak müşterilerinize onlara hissettirmeden dokunmayı hedefler.

DMM Turkey olarak markanızı büyütme ve imaj güçlendirme gibi konularda profesyonel destek sunuyoruz.

Influencer Marketing kampanyasında başarıyı yakalamak adına dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Önceliğimiz, tanıtım yapılacak en doğru etkileyicinin seçimi ve içeriğin kalitesidir.

DMM Turkey; tüm kampanya tekliflerini geleneksel analiz yöntemleri yerine fraud analize yoğunlaşan yazılımlar üzerinden hazırlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Influencer marketing stratejilerimiz ile pazarlama adımlarınızı geliştiriyoruz.

Influencer Marketing Neden Önemlidir?

Influencer marketing; kitleleri etkileme gücüne sahip, sevenleri tarafından otorite olarak kabul edilen kişi veya grupların, hitap ettiği kitlenin satın alma davranışlarını yönlendirme üzerine yoğunlaştığı bir dijital pazarlama stratejisidir.

Nasıl Influencer Olabilirim?

Bir kimsenin influencer olabilmesi için sosyal mecraları aktif ve doğru bir şekilde kullanması, özgün kitlesini oluşturabilmesi gerekir. Kişi uzmanlığını göstererek hedef kitlesini ikna edebilmelidir.

Influencer Ne Kadar Kazanır?

Kaliteli videolar ve paylaşımlar hazırlayan, aynı zamanda özgün bir takipçi kitlesine sahip fenomenler aylık 30 – 40 bin TL’ye kadar gelir elde edebilirler.

Influencer Marketing ve Marka Bilinirliğine Etkisi

Influencer Marketing çalışmaları uzun vadede gelirleri arttırırken, bilinirliğine de olumlu katkı sağlar. Hedef kitlenizi tanımanızı kolaylaştırır. Böylelikle marka tanınırlığınız etkileşiminiz yüksek olur.

Influencer Nerede Kullanılır?

Influencer’lar popüler medya ağlarında belirli konularda kullanıcıların ilgisini çekerek milyonlarca kişiye hitap edebilirler. Influencer’lar markalarla satış ortaklıkları yaparken kendi kişisel markalarını da oluşturup korumak zorundadır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Influencer Marketing için Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

7 + 5 =