İÇERİK HİZMETLERİ

İçerik Pazarlaması ile Müşterilerinize Değer Katın

Hedef kitleye ulaşmak için etkili, değerli ve sürekli içeriğin üretimi ve dağıtımına odaklanıyoruz.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

11 + 14 =

Yapay Zeka ile Değil, Gerçek Zeka ile Üretiyoruz

İçerik pazarlaması, belirli bir değere sahip kaliteli ve tutarlı içeriklerin, daha önceden bilinen ve belirlenen kullanıcılar hedef alınarak oluşturulmasını ve sonuç olarak bu kitlelerin harekete geçirilmesini sağlayan stratejik ve yeni nesil bir pazarlama biçimidir.

İçerik pazarlaması bu “değerli” veriyi ziyaretçilere sağladıktan sonra onları motive edip markanıza değer getirecek aksiyonları almayı da ihmal etmemelidir.

Kullanıcılarınız içeriği kendi ağlarında paylaşması en isabetli senaryo olacaktır; ürünlerinizi satın alabilir yahut geri dönüş yapabilirler.

  • İtibarınızı geliştirmek mi istiyorsunuz?
  • Yeni takipçi veya kaynaklar mı hedefliyorsunuz?
  • E-mail yoluyla üye olan kullanıcılarınızı mı arttırmak istiyorsunuz?
  • Müşterilerinizi, düzenli müşterilere mi dönüştürmek istiyorsunuz?

İçerik pazarlama çalışmalarında yaygın olarak tercih edilen mecralar arasında dijital ağlar, kaliteli bloglar, görsel içerikler ve özel kullanıcılara sunulan e-materyaller veya özel webinarlar gibi araçlar sayılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve içerik pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

İçerik Pazarlamasının Amacı Nedir?

İçerik pazarlama sürecinin 4 temel amacı olduğundan bahsedebiliriz. Bunlar, marka farkındalığı oluşturmak, müşteri bağlılığını sağlamak, takipçilerle kişi veya kurumlar arasında güven inşa etmek ve yeni müşterilerin ilgisini güçlendirmektir.

Doğru İçerik Stratejisi Nedir?

İçerik stratejisi, en doğru ve kusursuz içeriğin oluşturulup planlanması ve yayınlanıp ve yönetilmesine dayanır. Doğru içerik stratejisi, en doğru içeriğin, doğru kişi veya kişilere, doğru mecrada, doğru zamanda ulaştırılması anlamına gelir.

Sosyal Medya Açısından İçerik Pazarlaması

Dijital içerik pazarlaması; yeni medya ekosisteminde kişi veya kurumların hedeflediği kitlenin dikkatini çekebilecek içerikleri hazırlayarak, yeni ya da halihazırdaki takipçi kitlesinin zihninde duyusal konumlandırma çalışmalarının yapılacağı yeni nesil pazarlama ve iletişim sürecidir.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

İçerik Pazarlaması için Bizden Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

1 + 2 =