TASARIM HİZMETLERİ

Sunucu Yönetimi Hizmetleri

Güvenlik açıklarının kapatılmasına ek olarak; sunucu ayarları ve sunucu hızlandırma optimizasyonu sağlamaktayız.

Teklif almak için formu doldurabilirsin:

10 + 5 =

Yönetilebilir ve Hızlı Sunucu Yönetimi Hizmetleri

DMM Turkey tarafından sağlanan sunucu yönetimi hizmetinin amacı; sisteminizde performans düşüklüğüne neden olacak sorunların oluşmasını engellemektir.

Sahip olduğunuz sunucunuz üzerinde yapılması gereken kurulum ve yönetim işlemlerini sizin adınıza takip edip raporluyoruz.

Hizmet; yeterli teknik bilgiye sahip olmayan, firmasında IT elemanı bulundurmayan, bu işlemler için vakit ayıramayan kişi ve kurumlar için için idealdir.

  • Sunucunun takibi, düzenli ve verimli çalışması sağlanır.
  • Sistem güvenliği ve optimizasyonu yapılır.
  • Sunucu üzerindeki yazılımlar güncel tutulur.
  • Sunucularda oluşabilecek problemlere müdahale edilir.

Sahip olduğunuz sunucunuz üzerinde yapılması gereken kurulum, yönetim işlemlerini bizden talep edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölçülebilir veriler ile markanız için dijital pazarlama ve sunucu yönetimi stratejileri geliştiriyoruz.

Sunucu Yönetimi Nedir?

Ayrıntılı sunucu yönetimi, web sitelerinin ya da internete bağlı veya lokalde çalışan tüm uygulamaların bağlı olduğu sunucuların, stabil çalışmasını sağlayabilmek adına bu bilgisayarların takip ve kontrollerinin alanında uzman kişilerce yapılmasıdır.

Sunucu Türleri Nelerdir?

Veritabanı sunucusu (Database Server), Dosya Sunucusu (File Server), DNS Sunucusu (DNS Server), Web Sunucusu (Web Server), Uygulama Sunucusu, Online Oyun Sunucusu (Game Server), E-posta Sunucusu (Mail Server), Proxy Sunucu (Proxy Server) ve VPN Sunucusu (VPN Server) sık hizmet verdiğimiz sunuculardır.

Server (Sunucu) Nedir, Nasıl Çalışır?

Sunucular; program ve yazılımların kurulup çalıştırıldığı, birden çok kullanıcının verilerini paylaşmasına izin veren dijital yapılardır. Normal bir bilgisayardan çok daha verimli olması beklenen sunucular, çok fazla görevi hızlı yönetecek şekilde yapılandırılır.

DMM Turkey ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İletişim sayfamızdaki çevrimiçi formu kullanabilir, hello@dmmturkey.com üzerinden bir e-posta gönderebilir veya +90 532 591 57 71 numaralı telefonumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Cevaplamadığımız bir sorunuz mu var?

Sunucu Yönetimi için Bizden Teklif Alın

İşinizi dijitalle büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek. Sizi daha sağlıklı anlayabilmemiz için tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizden emin olunuz.

7 + 2 =