Mevcut kurumsal web sitelerinizin veya kurmayı düşündüğünüz yeni yapıların ziyaretçilerinizin taleplerini karşılayabilmesi, aradıkları bilgi ve verileri net ve hızlı bir şekilde sunulabilmesi gerekir.

İçerik yönetim sistemleri sayesinde web siteleri kolayca güncellenebilir gibi gözükse de, bu yönetimin profesyonel kişiler tarafından yapılmaması ziyaretçi deneyimleri adına eksiklikler ve ciddi itibar kayıpları yaratabilmekte durağan ve özensiz bir görüntü vermektedir.

İçerik, mizanpaj ve navigasyon itibariyle yeterli olmadığınıza inanıyorsanız profesyonel yönetime ve güncellemeye ihtiyacınız vardır. Bu konuda size yardımcı olmak isteriz.

Profesyonel algı yönetimi ile dijital dünyadaki etkinliğiniz ve ziyaretçi deneyimleriniz artacak, sıralamada yükselebilmeniz adına gerekli altyapı sağlanacaktır.

Ayrıca web site yönetimi hizmetimizden faydalanan müşterilerimize içerik yönetimi konusundaki danışmanlık hizmetimizi ücretsiz olarak sunuyoruz.

  • Metrikler dikkatle izlenir
  • İletişim formları düzenli test edilir
  • Eklenti ve temalar gözden geçirilir
  • Web siteleriniz düzenli yedeklenir
  • Veri kayıpları önlenir
  • Pazarlama stratejilerinde etkilidir
  • İtibar yönetimine katkı sağlar
  • Gelir kayıpları önlenir
  • Dijital PR adına olmazsa olmazdır

Çoğu girişimci, bir web sitesi yöneticisinin görevlerini üstlenebilecek zamana ve donanıma sahip değildir. Elbette veri giriş yapabilir ve içeriği güncelleyebilirsiniz ancak sitenizin nelere ihtiyaç duyabileceğini okuyabilmeniz gerekir. Bir şeyler ters gittiğinde düzeltmek yeterince bilgili de olmalısınız. Ayrıca, istatistikleri yorumlayabilmeniz ve hangi fırsatlara yatırım yapmaya değer olduğuna dair nokta atışı kararlar verebilmeniz şarttır.

İçerik geliştirme ve güncellemeleri konusunda uzman bir yönetici, performansını izlediği; değerlendirip raporladığı web sitesinin işlevselliğini sağlar ve gerekli yazılımsal güncellemeleri yapar. Alan adı kaydının ve barındırma hizmetinin sorunsuz ilerlemesini sağlar, SEO’dan sosyal medya pazarlamasına kadar çok çevrimiçi pazarlama projelerini ele alabilir, atılabilecek adımlar konusunda yöneticileri bilgilendirir.

Çevrimiçi pazarlama, geleneksel medyanın sağlayamayacağı sayısız avantajı sunar. Bir web sitesi ile sahip olabileceğiniz alan neredeyse sınırsızdır; dilediğiniz sayıda metin, imaj, ses ve video dosyası paylaşabilirsiniz, bu da onu dünyadaki diğer iletişim platformlarından daha çok yönlü hale getirir. Web sitelerini artık bir zamanlar oldukları gibi dijital kartvizitler veya reklam panoları olarak görmemek rakipleri arasından sıyrılabilecek çalışmaları yapmak gerekir.

İleri görüşlü işletmeler internetin karlı fırsatlar sunabildiğini 90’larda fark ettiler. Alan adları satın alarak tasarımcılar görevlendirdiler. Web siteleri tamamlandığında projeler sona erdi ve işlerine devam ettiler ancak işler değişti. Günümüzde bir web sitesi, iş ve tekliflerinizi sunabilmek için kullanabileceğiniz en önemli pazarlama varlıklarınızdan biridir. Kaliteli içerikler ve çevrimiçi kampanyalarınız ile hedefli trafik çekerek işletmenizin başarı ve büyümesine önemli ve ölçülebilir katkılar sağlayabilirsiniz.