Ücretsiz ve Güvenli E-Posta Hizmeti Veren Firmalar

Oca 25, 2024 | Dijital Dönüşüm

Gmail, Outlook, Yahoo ve Hotmail ilk akla gelen ücretsiz e-posta sağlayıcıları. Şahsen gerek CV’lerde gerek sosyal hayatta Hotmail ile iletişim kurulduğunda veya bir yerlerde karşıma çıktığında o kişi veya kurumdan gerekli etkiyi alamıyorum.

İletişim önceliğiniz bence Gmail üzerinden, müsait değilse Outlook üzerinden olmalı. Devam edelim;

Spam’lerle dolu mesaj kutularından sıyrılabilmek adına sıfırdan temiz bir e-posta adresi almak isteyebilirsiniz, alternatifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz yazımız size hitap ediyor.

Google üzerinden Gmail, Rusların Yandex’i ve Microsft Outlook üzerinden ücretsiz e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Her birini tek tek inceleyin ve müsaitlik durumunu sorgulayın.

Yakınlarınızla iletişim ve sosyal medya hesaplarınız için birini, iş dünyası ve abonelikli servisler için bir başka mail sağlayıcıyı kullanabilirsiniz. “Çok hesapla uğraşamam tek olsun yeter..” da diyebilirsiniz elbette. Ya başkası aldıysa?

Mail.com web sitesi üzerinden [email protected] ve [email protected] e-posta adresleri alabilirsiniz ki bizce gayet havalı. Keza girişte bahsettiğim Yahoo ve AOL üzerinden de ücretsiz e-posta hesapları oluşturabilirsiniz. Bir de Zoho var. Belki ilginizi çekebilir.

Bana sorarsanız tüm alternatifleri tüm siteleri tek tek inceleyin ve alın müsait hesapları kenarda dursun. İlerde bir gün ihtiyacınız olabilir.

Profesyonel Destek Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz