Haber Sitesi için Logo Tasarımı Nasıl Olmalı?

Mar 3, 2024 | Gazetecilik

Haber Sitesi için Logo Tasarımı Nasıl Olmalı

Haber sitesi kurmadan veya var olanı revize etmeden evvel tamamlanması gereken maddeler listesinde logo tasarımını üst sıralara koyabiliriz. Logo tasarımı markalaşma adına kritik öneme sahiptir ve üzerine ciddi olarak düşülmesi gereken bir konudur.

Küçük ve orta ölçekli bir haber sitesi kurmayı planlıyorsanız ve tasarım işlerine ayıracak ciddi bütçeleriniz yoksa Bionluk üzerinden uygun fiyatlı bir tasarımcıyla anlaşabilirsiniz. Sohbet esnasında çalışmalarını inceleyebilirsiniz ki bunu kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Haber Sitesi için Logo Tasarımı Nasıl Olmalı

Özgün olmaları ve şişirme işler yapmamaları önemlidir. Tasarımları görsel bütünlüğü itibariyle ne kadar içinize sinse de son adımda işe bilen arkadaşlarınıza danışmanızı ve yorumlarını bir kenara yazmanızı öneririz. Girişte de belirttiğimiz gibi alan adı ne kadar önemliyse logo da markalaşma adına bir o kadar önemlidir.

Freelance platformları için de ayıracak paranız yoksa CANVA gibi ücretsiz arayüzleri deneyebilirsiniz. Dijital dünyada ücretsiz logo yapabileceğinizi iddia eden çeşitli web siteleri olsa da çoğu inanın çöp site. Bu şekilde ilerlemenizi tavsiye etmeyiz.

Profesyonel destek almak isterseniz iletşim formumuz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Destek Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz